Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? (Részletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány. Már két hónapja tetszik és kivételesen léptem is felé. Azóta a suliban beszélgetünk és délutánonként chat-elünk. Többször próbáltam elhívni valahova, de azt mondta, nem ér rá, ellenben nyáron lesz ideje.

Már bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé és azóta is ugyan az van. Nem küld el magától. És tegnap rám írt, pedig látta, hogy nem vagyok bejelentkezve. És amikor arról beszéltünk, hogy ki fog egyedül meghalni (nem kérek kommenteket hozzá), én leírtam, hogy nem mutattam fel semmi érdekeset. Erre ő azt írta, hogy most inkább nem válaszol.

Akkor most milyen esélyeim vannak?


2016. jún. 1. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt az egészet. Az a lány csak szórakozik veled. Ha valaki szeretsz arra mindenféleképp tudsz egy kis időt szakítani. Bármennyire is fáj így a helyes, jobb most mint később.
2016. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!