Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy nyári szünet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nyári szünet alatt elmúlhatnak az érzelmek, ha nem látom, és nem is beszélek a fiúval, aki egyre jobban tetszik?

Figyelt kérdés

A fiú 7 éve az osztálytársam, 8.-osok vagyunk. Valamilyen szinten midig is bejött, de az utóbbi időbe egyre jobban tetszik. És már azon kaptam magam, hogy egész nap bámulom, verset írtam róla (természetesen nem mutattam meg neki, mielőtt valaki azt hinné), folyton ő jár a fejemben. Ő lesz a párom ballagáson. Nem szoktunk beszélgetni, az osztályunkban eléggé elkülönülnek a fiúk és a lányok, és fura lenne ha csak úgy odamennék hozzá beszélgetni. Ráírni megint csak nem akarok a semmiből. Jövőre egy városba, de nem egy suliba fogunk tanulni. Arra, hogy összejöjjünk, igen csekély az esély.

Ki fogom tudni verni a fejemből nyáron? Mit gondoltok erről az egészről? Egyébként vidámparkba megyünk osztálykirándulásra, és a barátnőmmel azt tervezzük, hogy néhány játéknál úgy oldjuk meg, hogy mellé üljek, illetve buszon is közös beszélgetés legyen.

A jóindulatú válaszokat előre is köszi!



2016. jún. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
utana eszedbe jut gyötör továb:D
2016. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen :( Várom a válaszokat, eléggé el vagyok keseredve :(
2016. jún. 1. 20:52
 3/5 anonim válasza:
100%
Velem is történt már hasonló, tavaly nagyon tetszett egy fiú, ki akartam belőle szeretni, mert viszonzatlan volt az érdeklődés. Eljött a nyári szünet. Végig szenvedtem a 3 hónapot és úgy éreztem ez még rosszabb, mintha látnám, mert így folyamatosan azon gondolkoztam mi lehet vele. Aztán eltelt a nyár és újra megláttam a suliban...rájöttem hogy látni sokkal kínzóbb és sóvárogtatóbb érzés, mint nem látni. Kitartást neked, remélem sikerül a terved, de ha nem akkor se szomorkodj, az idő tényleg meggyógyít mindent, még ha sokáig is tart neki. :)
2016. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyáron mivel nem vagy úgy lekötve, szerintem sokkal nehezebb felejteni vagy nem gondolni rá. Szakítás után nagyon magam alatt voltam de a barátnőim kirángattak ebből az állapotból és nagyon hálás vagyok nekik érte. Szóval ha nem akarsz rágondolni foglald el magad lógj sokat a barátnőiddel keress valami hobbit és ha szerinted ebből nem lehet kapcsolat nyugodtan nyiss más fiú felé is aki tetszik és érdekled. :)
2016. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jún. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!