Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valami mást, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valami mást, vagy ez is közönséges szerelem?

Figyelt kérdés
Nos, eddig 7 lányba voltam szerelemes... És nem az a tipus vagyok aki ezt az érzést a lány iránt 1 hónapig táplálja... Nálam a szerelem ugy zajlott viszont, hogy 1-2 hónap után szerettem a lányba, sőt, az egyikbe 1 év után, és ezt az érzést sokáig tápláltam. Viszont.... Most teljesen más a helyzet. Van egy lány, akit amikor elősször megláttam, első látásra bleszerettem. Elősször nem hittem abban hogy van ilyen, de kiderült hogy van. Nagyon joba is lettem vele, elvileg én is bejöttem neki, ám elszurtam, a dolgokat.. Utána fájt, viszont probáltam ezzel nem törődni, egészen mostanáig.. Ám ez most ujra felerősödött. Bár ez már nem az aktuális kérdéshez kapcsolódik, nem akarom az időtöket rabolni. De akkor ez a lényeg, hogy az első látásos szerelem másabb, vagy jelent valamit? (Tudom kicsit hülyén lett megfogalmazva)
2016. jún. 2. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
7 lányba voltál eddig szerelmes????? Biztos vagy te a jelentéstartalmában? A "közönséges" szóhasználatod is arra utal, hogy ezek többsége nem szerelem volt. Ilyen jelzőt a szerelemre sosem használunk.
2016. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előttem szólónak igaza van. A szerelem nem közönséges. Szerintem most először vagy szerelmes. Azelőtt csak testi vágy meg ilyesmi lehetett.
2016. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!