Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek a fiú felé,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a fiú felé, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Nemrég volt osztálykirándulásunk, és akkor jöttem rá, hogy tényleg szeretem. Ott sokat voltunk együtt, hülyültünk stb. De nem tudom mit tegyek, hogy hogyan közeledjek felé, mert egész nap ezen a dolgon gondolkoztam...

Pár haverom szerint összeillenénk...

Előre is köszi <3



2016. jún. 5. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként én 13/L és ő pedig ugye 13/F ha ez segít xdd
2016. jún. 5. 17:20
 2/4 anonim ***** válasza:
passz
2016. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene neked mondanod neki, hogy tetszik...én is fiú vagyok... Ha megmondod neki, és normális, akkor vagy elmondja, hogy járhattok, vagy pedig szépen, hogy nem...ha nem normális, akkor meg fölösleges...hidd el, ha egy lány nekem elmondaná, hogy szerelmes belém...nagy valószínűséggel örülnék, mert kevés ilyen lány van...
2016. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat...

Nos... Bele sokan szerelmesek, mert jol nez ki meg vicces meg minden, de belem is (mondjuk fele annyian mint bele de azert nalam sem ritkak..xd.) es van mas lany baratja is az evfolyamunkbol, pl van egy olyan lany akivel rosszban vagyunk, de o is sokat van vele. Tehat. Meg mindig varom a valaszokat.

Es koszi az eddigieket ❤❤

2016. jún. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!