Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire jön be az ilyen fajta lány?

Figyelt kérdés

Félénk típus vagyok, de akit jobban megismerek és barátok leszünk teljesen megváltozok, mintha másik énem lenne :D Senkinek nem akarok ártani, nem szeretek veszekedni, okos vagyok

Azt mondják gyönyörű vagyok de én nem nagyon hiszem el..Ezt nem azért írtam hogy dicsekedjek hanem azért hogy nagyjából el tudjatok képzelni :D

16/L

Fiúk 15-18ig írjanak:)



2016. jún. 5. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha azt írod, h "gyönyörű" vagy attól nem lehet jobban elképzelni. Mindenkinek mást jelent a "gyönyörű".
2016. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

A normális átlagos lánynak tűnsz(nem a tipikus átlagos(r**anc)) Többet nemigazán tudok mondani,mivel bem ismerlek:)

15/F

2016. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ebből semmit nem tudtam meg, nem érzek konkrétumokat. Ezek alapján mindenki bármilyen fantáziaképet kialakíthatna rólad, aztán lehet, hogy találkozásnál meg nagyot csalódna. Ismerkedj élőben, a környezetedben, ne interneten keress hódolókat
2016. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igaz, bocsi :) Akkor ezt nem kell figyelembe venni :D
2016. jún. 5. 17:19
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem bejön :) 17/F
2016. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem keresek hódolókat, csak kíváncsi vagyok hogy kinek milyen lány jön be
2016. jún. 5. 17:20
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat :)
2016. jún. 5. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom
2016. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én inkább a belsőre lennék kíváncsi hogy az mennyire jön be. Mégegyszer mondom, ahol azt írtam hogy milyennek mondanak mások azt inkább ne vegyétek figyelembe :D :)
2016. jún. 5. 17:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb kivancsi lennek a negativumaidra mert ha en felsorolom neked a pozitivumaimat te is azt irnad jarnal ilyen sraccal de mivel tudom rengeteg hibam van igy tudom hogy nem jarnal

Remelem erted amit mondani akarok ezzel

2016. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!