Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire jön be az ilyen fajta lány?

Figyelt kérdés

Félénk típus vagyok, de akit jobban megismerek és barátok leszünk teljesen megváltozok, mintha másik énem lenne :D Senkinek nem akarok ártani, nem szeretek veszekedni, okos vagyok

Azt mondják gyönyörű vagyok de én nem nagyon hiszem el..Ezt nem azért írtam hogy dicsekedjek hanem azért hogy nagyjából el tudjatok képzelni :D

16/L

Fiúk 15-18ig írjanak:)



2016. jún. 5. 17:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Igen értem. Hát nekem van olyan szokásom hogy nagyon sokáig tudok valakire haragudni. De az attól is függ hogy miért haragszok rá. Ha haragszok valakire azt kb úgy mutatom ki hogy sehogy.:D Nagyon sok idő kell mire rájön az az illető. Én ezt nagyon utálom magamban nem is tudom miért nem mondom el neki :D Nekem ez a legnagyobb problémám :D
2016. jún. 5. 17:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyönyörű mi?😏 nincs tökéletes ember 😏
2016. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy tökéletes vagyok és nem is tartom magam "gyönyörűnek". És igen, tudom hogy senki sem tökéletes mindenkiben van hiba. Nem azt mondtam hogy én egy istennő vagyok és nálam szebb nincs. De úgy látom sokan férre értettétek
2016. jún. 5. 18:49
 14/15 anonim válasza:
Ès akarsz ismerkedni ?
2016. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem ez volt a célom hogy ismerkedjek. :) Amúgy aki a kérdésemre válaszolna annak nagyon megköszönném :)
2016. jún. 5. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!