Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam/vagyok egy fiúba. Az egyik barátnőmmel jóban voltak baráti szinten. De úgy meg nagyon...a lányt megkérdeztem, ő azt mondta semmit nem érez a fiú iránt. De tudtam, hogy ez a másik oldalt nem így van. Ahogy ránézett, ahogy beszélt hozzá...ezzel a lánnyal nagyon sokat beszéltünk arról a fiúról, teljesen tisztában volt vele mit érzek iránta. Biztosan meg voltam győzödve róla-mert meggyőzött-hogy neki tényleg nem tetszik az a fiú. De ennek ellenére összejöttek. Eleinte titokban tartották, végül felvállalták egymást. De én nem léptem még túl a fiún. És nem megy...

2016. jún. 9. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél 178 virágot és öntözd mibdennap akkor tuti elfelejted. Vagy áss lyukat és bujel
2016. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal, nem csak ő létezik hidd el.;)
2016. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért azt mégse kérheted számon, hogy melyik mit érez a másik iránt, ha fiúval sose volt kapcsolatod, ez qrwa ijesztő.


Mint minden ilyen kérdésre, egyszerű a válasz: keress mást, járj el bulizni, ismerkedni satöbbi.

2016. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!