Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit akar tőlem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem a srác? 14L

Figyelt kérdés

Régebben ráírtam egy srácra (egy suliba járunk), aki tetszik, egyből vissza is írt, cseteltünk is. Azt követően mindig amikor találkoztunk, szemeztünk is, de legalább 10 másodpercig ha nem több.

A múltkor ráírtam, és nem írt vissza, később írtam neki, hogy mi a baja, berágott-e rám, vagy ilyesmi. Válaszul azt mondta, hogy ne írjak neki többet, nem is cseteltünk azóta (élőben még nem beszéltünk). De ,ég most is, hogy ha lát, utánamfordul, engem figyel, a barátnőim is mondták már. Most akkor mit akarhat? :( 15éves a srác


2016. jún. 10. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit..ne irogas neki, ha o nem ir➡az is egy jel😌

Soha ne fuss fiu utan😊

2016. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit, csak gondolom külsőre bejössz neki és legelteti a szemét rajtad.
2016. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarom tönkretenni a kedved, de ez már akkor sem volt OK, mikor te írtál rá először. Az összes többi dolog, a szemezés, meg az, hogy ő bámult, az természetes, és az is megeshet, hogy te és a barátnőid túlértékelitek ezeket. 14/l
2016. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!