Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac, akit majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, akit majdnem mindennap latok. Folyton nez marmint erzem, hogy néz. Egy vonattal jarunk utana egy villamossal. Ma pl direkt ahhoz a kocsihoz futott a villamosnal amelyikre en szalltam fel. Mit tegyek? (Lent tobb)

Figyelt kérdés
Az a problema,hogy a suli 2napon belul befejezodik es nem tudom mit csinaljak. Attol felek, hogy nem latom tobbet. Egyik alkalommal 10cm-re allt tolem es kozelebb huzodott. Tegnap akikor leszallt a vonatrol hatrafordult es engem nezett, nagyon nem tudom mit csinaljak es hogy bejovok e neki?

#Ismeretlen fiù
2016. jún. 10. 22:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
Na?
2018. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!