Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elkéne felejtenem Őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne felejtenem Őt?

Figyelt kérdés

Június 6.-án megtörtènt velem vlm ami mèg soha. Első látásra belezúgtam egy fiúba! Soha nem èreztem mèg ehhez hasonlót. Mindig Ő jár az eszemben,nem tudom elfelejfeni....es mar az almaimban is Ot latom..:(

Csak van egy aprocska kis bibi...:'( :'(

Ő a Magyar Nemzeti Cirkusznál artista..es hetfon mar mennek el...:(

Ugy erzem,h ha elmegy kiszakad egy darab a szivembol..:(

Csak 1 ev mulva lathatom ujra..:( De addig is mindig nezem majd az instagramjat..:(

2014-ben am elhatqroztam,h artista leszek..es h cirkuszba megyek dolgozni. Ez az almom amit megfogok vlositani a Rippel Brothers Akademiaval..:)

Artistakent pedig olyan 22 evesen ha csatlakoznek a cirkuszhoz lenne meg nala eselyem?


Persze ha paran elolvassatok ezt tuti hulyenek neztek majd..:(

De ez nem erdekel.

Szerintem ez a ketto nem lehet veletlen...marmint,h artista akarok lenni..majd beleszeretek egy artista sracba..:(

Valami azt sugja nekem,h ebbol meg lehet valami.

De elotte szeretnem kikerni a ti velemenyeteket is..

H vajon tenyleg lehet-e ebbol kapcsolat?!

Elore is koszi



2016. jún. 16. 08:27
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2016. jún. 16. 08:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem még nem beszéltél vele (a leírásból legalábbis az jön le nekem) így bármi lehetséges. Lehet belőle kapcsolat, de ne éld bele magad egyenlőre. Írj neki, beszélgess vele és ha a személyisége is bejön akkor megéri várni akár 1 évet is. Sok sikett!
2016. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*sikert
2016. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szèpen! :)

Most nagyon felvidultam :)

Eloszor szerzek meg egy kis nemet nyelvtudast aztan beszelgetunk :)

Megegyszer nagyon köszi :)

2016. jún. 16. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!