Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El kellene felejtenem Őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene felejtenem Őt?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal. Ő 16 éves, én 19. A kölcsönös szimpátia megvan, nagyon-nagyon jól el tudunk hülyéskedni-beszélgetni, úgymond gyerekesen oltogatjuk egymást, persze mindketten tudjuk, hogy csak poén. Emellett persze vannak komolyabb témák is, ezeket is ugyan úgy meg tudjuk beszélni.

Személyesen 1 héten csak 1x tudunk találkozni, ez hosszú sztori, lényeg, hogy minden nap beszélünk facebookon, van amikor órákon keresztül, van amikor csak 10-15 perceket, ahogy az időnk engedi. Pár napja felhoztam neki a témát, hogy mi lenne, ha kicsit komolyabb vizekre terelnénk a dolgokat, erre sajnos csak annyit írt, hogy Ő még nagyon fiatalnak érzi magát (kis hülyének :D), nem gondolja úgy, hogy működne a dolog.

Rengetegszer beszéltünk már róla, írta, hogy szeret velem beszélgetni, bírja a vicceimet, stb...(Írta régebben, hogy ha nem írok neki, már hiányoznak a hülyeségeim :D) A kinézetemmel sincs problémája, úgyhogy tényleg nem értem, miért nem szeretné a komolyabb dolgokat elkezdeni. Mai nap felhoztam újból a témát, de eléggé sikerült megbántania, persze Ő ezt egyáltalán nem így gondolja, csak leírta amit valójában tervez a jövőben. (A gimit elvégzi, világot szeretne látni, bulizni, és olyan párt választani majd, akit Ő keres és szeretne ezek közül válogatni... szó szerint így írta.)

Nagyon gondolkozom, hogy leteszek róla és nem beszélek vele többet, de hihetetlenül megkedveltem. Gondoltam arra is, hogy hagynom kéne őt, hadd "érlelődjön", és mondjuk 1-1,5 év múlva újból belekezdeni a kapcsolat kialakításában, de ki tudja mi lesz addigra... Lehet, hogy összejön egy sráccal, aki ne adj Isten az élete szerelme lesz.... Nagyon bizonytalan vagyok az egészben, örülnék, ha valami használhatóval tudnátok segíteni. (Akár privátban, akár itt...)



2015. jún. 2. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Megy privátban...
2015. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátzóna. Sajnos rengeteg ilyen eset van, amikor tudod, hogy végre jó lehetne, de valamiért nem kellesz neki. Majd összejön egy idiótával, akivel hamar vége lesz, és jön a szöveg, hogy csak a bunkókat fogja ki.


Ördögi kör.

2015. jún. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy Ő jelen állásban senmmiféle fiúval nem akar komolyabb kapcsolatot kialakítani, csak hülyéskedik velük.
2015. jún. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!