Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem akarok/tudok élni nélküle!...

Nem akarok/tudok élni nélküle! Mit tegyek? ://

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiut deeee nagyon!! Barmit de komolyan barmit megtennek erte! De o nem szeret..:// en egy atlagos lanynak tartom magam de mindenki azt mondja h szep vagyok az a srac nem erdemel meg....es csak nezzek ra milyen ronda! De en igy szeretem ahogy van! Nekem o kell vele akarok lenni!! Nem tudom 3honapja elfelejteni!! Szenvedek mert elvileg akar bnot mert soha nem volt neki...nem ertek semmit!!! Ugyanazokat a sportokat szeretjuk es szinte egyformak vagyunk csak en lany o pedig fiu! Azt mondta ma egy kozos haverunk nekem h biztos h szeret engem csak nyuszi es tul macso bevallani! Es nem merek mar beszelni vele mert felek h elkuld a busba!!:// mit tegyek? Mi a helyes dontes?


Bocsi h nincs ekezet csak mobilrol igy konnyebb! 16/L es 18/F


2014. máj. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi de nem erre van szuksegem!
2014. máj. 14. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
De a szövege rád illik:(
2014. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az lehet :// de megoldast akarok h hogyan lehetne az enyem! :/
2014. máj. 14. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne félj beszélni vele, akkte is nyuszi vagy meg ő is, és nem juttok egyről a kettőre...

Csinálj valami drasztikusat, amitől rájön h ő a férfi, és neki kéne kezdeményezni

Pl. Smárold le

2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Öh és arra nem gondoltál hogy esetleg TE nem tetszel neki?!
2014. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra...de sztem agyon csapna ha le smarolnam...:// vmi mas drasztikus dolog?? :D
2014. máj. 14. 21:59
 8/8 Szergej55 ***** válasza:
Én csak attól félek, hogy vissza kellene menned első osztályba (nem középiskolai).
2014. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!