Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba, de nem merünk beszélni egymással csak neten. Helpelnétek pár tanáccsal? TOVÁBB LENT!

Figyelt kérdés
Meg akar csókolni ő én is de azt mondta h később... ő 12 én 13. Járunk. Én fiú ő lány. Helpeljetek tanáccsal kérlek benneteket! Értelmes választ ha lehet!:D (azért írtam a "help" szót a segítség helyett mert nem engedi..:D)

2016. jún. 22. 15:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ertelmes ember nincs ezen a vilagon aki tudna egy ki****** normalis valasztcadni mar bocs...
2016. jún. 23. 00:59
 12/18 anonim ***** válasza:
XD.. Ez a srác itt rage-el XD.. Most csak a te nyelveden beszéltem :D.. Szóval mit kéne tenned? Beszélj vele! LEGYEN TÖKÖD!
2016. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szted mit csinalok egesznap?😁 csgo vagy vele beszelek
2016. jún. 23. 01:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Személyesen te szerencsétlen.
2016. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nyáron hogyan?:c (elhíni pedig hááát nem tudom)
2016. jún. 23. 15:42
 16/18 hurkapitány válasza:
Menj már oda és tedd túl magad azon, hogy egy gyáva **** vagy. Ha meg nem, akkor hagyd a fenébe és ismerkedj személyesen. Akkor könnyebb találkozni egy picit. Szívesen.
2016. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gyerek. Te p***i vagy. Köszönni mersz neki? Elhívni fagyizni? Nyár van, és nem csak a suliban találkozhattok.
2016. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 röffi válasza:
most akkor úgy jártok h nem is vagytok együtt, nem beszélgettek meg semmi... ? ennek mi értelme? (am épp ez a gáz az 5.es járásokban... -.- már bocsi )ha meg nem akkor meg beszélj vele akkor amikor ketten vagytok :P
2016. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!