Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na ez mi? :D Mit szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez mi? :D Mit szeretne?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hosszú lett:(

Szóval van egy fiú az iskolában, aki először a barátnőmnek köszöngetett (úgy kétszer talán) és második alkalommal mikor köszönt neki én is a barátnőmmel voltam és ránéztem a fiúra majd elkezdtem nevetni..na azóta nekem köszönget folyamatosan,de tudjátok azzal a fura hanglejtéssel(akár naponta többször is köszön), a barátnőmet már észre se veszi..tegnap előtt rámírt facebookon kicsit beszélgettünk..az volt a beszélgetés lényege, hogy ő elakart hívni engem hogy menjünk közösen az oviba /ez így elsőre hülyén hangzik😂😂/ mivel a kistesóink ugyan abba az óvodába járnak..(ez több okból sajnos nem jöhetett össze..😞) Aztán másnap reggel találkoztunk a suliban és most köszönés helyett csak cukin mosolygott..:3 Aztán délután is találkoztunk akkor viszont én köszöntem,ő visszaköszönt és elkezdett hümmögni..(tehát valami ilyesmi volt: hm..helló..hm..hm..) én ezt "kiparódizáltam" ő meg rámnézett elkezdett röhögni majd elment..

Tegnap én írtam rá facebookon de nem válaszolt..(nem is ez a lényeg) hanem hogy ma odajött (úgy hogy képes volt eljönni a haverjaitől,ráadásul nekem az ofőm illetve egy osztálytársam is ott volt mellettem ) szóval odajött és azt mondta hogy: Szia! Neharagudj de tegnap nem tudtam visszaírni! De most elmondhatod mit szerettél volna! (És közben mosolygott)én elmondtam hogy csak úgy beszélgetni szerettem volna..utána még kicsit dumáltunk majd mindenki bement a terembe..

Aztán osztálykirándulás..:) Én elmentem wcre egy barátnőmmel majd mikor kijöttünk ő ott állt és "beszólt" hogy na mivan lányok könnyítettetek magatokon?? Én nevettem majd visszaszóltam hogy ahh maradj már..aztán elmentem..míg vártuk a hajót (mert igen hajókáztunk) odaszólt hogy na mi van téged itt is látni??

Én csak nevettem..aztán átmentünk a Duna másik oldalára mivel kiderült onnan jön a hajónk..Átértünk én nekitámaszkodtam a korlátnak barátnőim követték a mozdulatom at..majd a srác megszólalt hogy na mivan csajok elfáradtatok?? Nevettünk majd ismét megmondtam neki hogy maradjon csendben..elfordultunk néztük a vizet..mikor is visszafordultam azt láttam hogy egy osztálytársával dumál miközben felém biccenti a fejét majd mikor meglàtják hogy nézem őket mindkettő elfordítja a fejét..Megjött a hajó,felszállunk,leülünk oké..Ő áll és néha rám néz..eltelik egy kis idő majd leül az osztálytársaihoz de úgy hogy pont velem szemben..folyamatosan néz majd elkezdi húzogatni a szemöldökét..én nevetek..aztán utána én ittam és mindig amikor megemeltem az üveget nézett és mikor leraktam eldordult..nem értettem..

Tegnap ráírtam hogy szia (mert beszélgetni szerettem volna vele amit a suli befejezte miatt csak itt tudok megtenni..)viszont látta és nem válaszolt..miközben a legjobb barátnőmmel beszèlgetett(nem osztálytárs) szerintetek akar valamit vagy csak szórakozik?(azt hozzáteszem a köszöngetés elkezdete előtt még egyszer sem beszéltünk..és mint kiderült barátnője is van) 13/l



#Haver?
2016. jún. 25. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki:)
2016. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tom, nekem furi de ha a srác neked is bejön akkor lehetséges ha tetszik neki
2016. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!