Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdjek aggódni a görcsök...

Most kezdjek aggódni a görcsök és fura lenti érzés miatt?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok.

Egész éjjel alig aludtam.

Tegnap ment a hasam.

Éjjel sokszor volt menszi szerű görcsöm de egyelőre nem szabalyos csak össze-vissza s tegnap is ha sokat fent voltam lefelé hüvelybe bégbél fele húzó nyomó fura érzésem volt.

Ez mi ugye nem lesz baj?


2016. máj. 17. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja ezt itt megmondani, de én kórházba mennék. Volt már kétszer is megindult szülésem túl korán és nem hiszem, hogy ha úgy döntök mind a kétszer, hogy várok, akkor most itt lennének mellettem. Max hazaküldenek, de legalább megnyugszol.
2016. máj. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is rettentő rosszul aludtam ma este, pedig szoktam tudni, nyilalt a combom, a hasam is olyan rossz volt. Én 23 hetes vagyok. Nekem nincsenek görcseim, de néha bekeményedik a hasam.
2016. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Pàrom màr így is tiszta ideg hogy túlparàzok mindent.

Figyelgettem még magam de azóta úgy néz ki rendben vagyok.

Hallottam hogy tegnap sok szülés beindult.

Frontok .Lehet hogy mi is azert éreztük ìgy magunkat?

Azért mèg résen vagyok.

Ha valakinek volt hasonló gondja ,írjon:).

2016. máj. 17. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!