Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek végső esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek végső esetben?

Figyelt kérdés

Ha egy srácon már végképp nem tudok kiigazodni, hogy tetszek e neki vagy nem akkor mit tegyek? Miket figyeljek hogy végre rájöjjek? Személyesen nem szoktunk beszélni csak fb-on, és én szoktam rá írni.

Gúnyos válaszokat nem kérek!


2016. jún. 27. 09:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez az elérhetetlen duma kamu... sokkal inkább szeretem ha a, lány érdeklődik keres és nyitott felém pont ahogy én is így viszonyulok hozzá... de mindig azt szoktam mondani hogy attól még mert valaki visszír közel nem biztos hogy érdekled, de ha megkeres és rádír akkor garantáltan nem vagy neki közömbös
2016. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, hogy mi lett :3

17F

2016. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12: rendben neked is majd megírom privátba ;)
2016. jún. 27. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!