Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 16F és egy 28L között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16F és egy 28L között lehet valami? (Nem levevő meg ebhez hasonló hanem szerelem)

Figyelt kérdés

Szóval egy 16 éves fiú és egy 28 éves Nő között lehet szerelem?

Ti mit csinálnátok a helyükben?

Nemet és kort is írj



2016. jún. 29. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy 28 éves leáll egy 16 évessel legyen az férfi vagy nő, annak a fejében valami nem tiszta. Ha épelméjű a két ember akkor egyik se kezd a másikkal! Hanem a saját korosztályából válogat.
2016. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy 16 éves fiú lehet szerelmes egy 28 éves nőbe, de fordítva elég nehezen tudnám elképzelni, ha a nő fejében minden rendben van..
2016. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 28 leszek (nő), és a fiatalabbak jönnek be, de mikor 2 éve egy 17 éves srác volt rám mozdulva, azt már én is túlzásnak éreztem.

20 alattival nem hiszem, hogy lenne értelme egy 28 évesnek ismerkedni.

2016. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maximum egy kalandnak tekint.
2016. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves fiú lehet szerelmes 28 éves nőbe. De ez inkább plátói szokott lenni, egy fajta rajongás. Én pl. egy tanáromba voltam szerelmes. Persze nem mondtam soha, és konkrétan nem is akartam tőle semmit, hiszen ő felnőtt volt, teljesen más, mint én.

Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy 28 éves felnőtt, a 3. x-hez közeledve egy középiskolás kisfiúban találja meg élete párját. Igazából betegesnek is tartom.

Tudom, hogy vannak kifejezetten jó testű huszonévesnek kinéző 16 évesek is. De attól még akkor is csak 16, iskolásfiú, gyerek.

2016. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%

Én nagyon nehezen tudnám elképzelni, de szerintem akár lehetséges is lehet!

Vannak kivételek...

2016. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nő részéről beteges . Én szégyelném , hogy már rég dolgozom és munka után a középiskolánál várnám a barátomat. 20/L
2016. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az 5-ös válaszoló pont leírta amit én is érzek!

Szóval a történet :

16 éves vagyok és az egyik tanárommal jól meg vagyok oly annyira hogy már azt képzelem be magamnak hogy szerelmes vagyok belé, de nem is érzek iránta semmit nem is tetszik annyira, nem is tudom mit érzek.... A tanár nem tudja ezt de ő is barátnak tart nem diáknak

2016. jún. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!