Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Nektek mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszaitokat:)

Johetnek meg😁

2016. jún. 30. 09:58
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
D-s mell pont ideális ;)
2016. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Barna, vagy zöld szem, esetleg kék. Barna vagy festett szőke haj. Nem túl izmos. (Föleg az nem tetszik, amikor a combjukon dülled az izom) vagy kicsit kockás has, vagy testes, de nem nagyon hájas. Aranyos mosoly, és szeretem, ha tartja a szemkontaktust. ( bár ez nem egészen külsőtulajdoság 😂)

Magas, és a barnább bőt nagyon tetszik.

Valamiért az is, ha nagy lába, és nagy tenyere van. Meg persze mély hangja.

Belső t.: az őszínteséget szeretem, tetszik ha féltékenykedik és csakis magának akar, ha vicces és lehet vele hülyülni, és nem túl rámenős, de valamennyire azért mégis 😊☺

15/L

2016. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kulso:

Legyen vem egymagas,vagy magasabb

Szemszinbol a kek es a zold a kedvencem

Hajszin a barna,fekete es jobban szeretem ha kicsit hosszabb

Ne legyen duci,legyen sportos

Legyen szep a mosolya

kb ennyi

Belso:

legyen romantikus

ne legyen bunko,kocsog

legyen huseges,megbizhato,kedves,torodo

Szeretem ha lehet vele hulyeskedni

legyen egy kicsit "rossz fiu" :DD

Az enyem ilyen :))

2016. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Legyen normális, lehessen vele beszélgetni, az sem baj ha csendes, tetszenek a fekete hajú lányok, magasság az 170-180 bejönnek :) Az hogy mennyi a testsúlya az nekem mindegy, csak ne legyen sok :)
2016. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindig változik,de most jelenleg ez:

Jómagam 183 cm vagyok így a magasabb fiúk jobban az eseteim de ha a legjobb alacsonyabb nálam az se baj pár cm-vel :D. Normális alkata legyen. Fontos hogy megtudjon nevettetni és romantikus legyen valamint BUDAPESTI legyen valamint azért ápolt és ne legyen 19-nél idősebb. Plussz előny ha gamer meg szemüveges. :) 15/l

2017. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!