Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hazudtam a koromról? Nagyon nem bírom ezt már így.

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy 14 éves leszek egy pár nap múlva a pasimnak azt mondtam 15.. ő 20 éves. TUDOM valaki nagyon ki fog akadni ez miatt d eén úgy gondolom ez csak egy szám és ha én szeretem? Úgyis kifog derülni mert mondták már neki,hogy 13 vagyok jelenleg de letagadtam.. ANnyira rossz ez így nekem. Valaki majd azt mondja ennyi idősen nem tudom mi az a szerelem IGEN IS tudom,érzem nagyon szeretem és kötődöm hozzá egyszerűen ha nincs itt akkor az nekem olyan érzés,hogy úú..

Szóval nemtudom mit tegyek .. Mondták már sokan,hogy kinézek 16-nak..volt már aki 18-nak nézett. SMINK nélkül. Mindig is fejlettem voltam mint a többi lány. Belsőre is kaptam egy nevelést amit oskan nem kapnak meg. Tehát énis érzem,hogy éretebb vagyok mint sok velem egykorú akik már ennyi idősen csak a szexen gondolkoznak..hozzá tenném szűz vagyok.

Kérlek titeket,hogy értsetek meg és segítsetek mert tudom,hogy elöbb utóbb nagyon csúnya vége lesz és attól félek,hogy ez miatt szakítani fog velem bár szerintem nagyon szeret..


2013. okt. 29. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Azt még megértem, hogy hazudtál a korodról. De azt már nem, hogy miért probléma ez? Ha pár nap múlva 14 leszel, akár le is feküdhettek egymással...
2013. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira érett lennél, akkor nem kamuznál a barátodnak, hogy hány éves vagy
2013. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ott a pont!

Minél előbb mond el neki.

2013. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
*mondd
2013. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
ha az okosságot beléd nevelték, akkor azt miért nem, hogy sose hazudj?
2013. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 perfect li(f)e ***** válasza:
100%
Nos, kedves Kérdező....Mihamarabb mondd el neki! Leginkább abba kellett volna belegondolnod,hogy ez NEKI kellemetlen,nem neked...20 éves felnőtt fiú egy 13 éves kislánnyal...érettség ide-oda..Nem a 7 év sok,hanem a 13-14év a kevés.Nem véletlen érezted szükségességét annak,hogy hazudj a korodról. Ha tényleg fontos neked,akkor mondd el neki,játssz tiszta lapokkal,ennél rosszabb úgy sem lehet!
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
mondd el neki, amúgy meg nem tök mind1 hogy szereted-e vagy sem? úgy is szakitani fogtok, bocs hogy ezt mondom, de ez a statisztika: a párkapcsolatok 90%-a szakitással végződik, és kizárt hogy pont egy 14 éves lesz a kivétel, úgysem vele fogod leélni az életed
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

MINDEN 13-14 éves ember azt mondja magáról, hogy érettebb, mint a többiek.

Egy érett valaki nem hazudozik a párjának, főleg egy ilyen dologról nem. Egyáltalán: miért kellett? Minél tovább húzod-halasztod, annál rosszabb lesz.

2013. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Joga lett volna tudni, és igen, éretlen vagy, mert hazudtál. A helyében egyébként megalázónak tartanám, ha egy 13 éves kislánnyal járnék 20 évesen, de akkor legyen 14, mert ő ugye arról tud, bár ez ugyanolyan gáz. Egyszerűen lehetetlen, hogy ennyi idősen felérj egy 20 évessel bármilyen téren, bármennyire is érettnek érzed magad, azért ennyit még nem változott a világ.
2013. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha elmúltál 14 éves, akkor már semmi gond.


Viszont 18 feletti srác, jogosan akad ki rajta, ha egy 14 alatti csaj 14 felettinek hazudja magát, mert akkor szexuális kényszerítés bűncselekményt követ el azzal is, ha csak a csaj puncijához ér.

2013. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!