Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a koromról, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a koromról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg ismertem meg, 1honapja vagyunk egyutt ,o 22 eves en 17..O 18at tud, annyira feltem hogy ez miatt semmi nem lehet koztunk hogy ezt tettem .Nemtudom mit tegyek?!:( Nagyon okos intelligens fiu es szeretjuk egymast ,felek ha ez kiderul vege.Neki rajtam kivul eddig 1 baratnoje volt ,szóval nem olyan mint a mai fiuk,megerto.Mit tegyek?Elkene hogy mondjam neki?:(
2014. okt. 24. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De okos vagy, attól az egy év hazugságtól mi változott?

Tanulj ebből. Valószínűleg megharagszik rád, és nem fog bízni benned többet.

A következő fiúval okosabb légy ennél!

2014. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy év nem sok szerintem. Mikor leszel 18?
2014. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Június ban.
2014. okt. 24. 09:33
 4/11 anonim válasza:
Szerintem egy év nem gázos F\17 (szerintem lődd le poénosan hogy nem vagy még nagykorú :D )
2014. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mondd el neki minel hamarabb! amit nekunk irtal azt is, hogy feltel hogy emiatt nem lesz koztetek semmi.

emiatt nem fog otthagyni. csak mondd el, mert minél tobb ido utan tudja meg annal rosszabb erzes neki is meg neked is.

ne halogasd tovabb.

en is kamuztam mikor megismertem,csak hogy jobb szinben tunjek fel. egy sporttal kapcsolatban. aztan elso randin ki is derult, akkor beegtem, de azota is egyutt vagyunk 8honapja.

18L

2014. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meg remeljuk emiatt nem fog gyerekesnek tartani! de tényleg mondd el, legyel oszinte :)
2014. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:

Miért számít, hogy 17 vagy 18? Gondolom, nem akarsz házasodni vagy

összeköltözni. Akkor?

2014. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
marmint nem azert gyerekesnek mert 17vagy,hanem mert nem merted elmondani.
2014. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, ötös jól mondja.

Amúgy meg ezt ahogy nekünk is elmondtad, mondd el a srácnak is. Pontosan ezt.. hogy féltél attól hogy ez miatt dobni fog, hogy csak 17 vagy.


Nézz szembe a félelmeiddel, menj elébe!

Ha ez miatt dob, akkor látod hogy nem is igazán szeretett a srác.

2014. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha szobakerul mondd hogy ugy ertetted hogy a tizennyolcadikban vagy.


vagy akar azt, hogy elszamoltad.

mi ferfiak a sajat szuletesnapunkat is elfelejtjuk, nem csak az evfordulokat, nekem is utana kell szamolni neha hogy most 30 vagyok vagy 31 :)

2014. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!