Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A Legjobb lány barátomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaggerswager kérdése:

A Legjobb lány barátomba vagyok Szerelmes?

Figyelt kérdés

Mindketten 14 evesek vagyunk.

2 eve ismerjuk egymast

Amikor neten beszelgetunk irunk sziveket meg szemelyes dolgokat is.

Ő átnevezett engem Lelki társamnak.

Felkertem a jovoheti bálra táncolni és igent mondott.

Szeretnem Megkerdezni h Jarna e velem.

De felek.hogy viasza utasit.

Honnan tusom hogy biztos tetszem neki?



2016. jún. 7. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
"lelki társ" - ebbe benne van minden. De mivel 14 évesek vagytok, egy próbát megérhet a dolog, más nem tanulópénznek.
2016. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 S.Anonymus válasza:
51%

Szia! A lányok rettentően bonyolultak, ezt én már csak tudom (mivel lány vagyok). Finoman bókolj neki, (pl.: de szép a szemed, tetszik ahogy nevetsz) és ha látod, hogy elpirul, vagy elmosolyodik, akkor biztosan tetszel neki. Hívd el szabadidőtökben sétálni, ha látod valamiből is hogy tetszik neki valami (pl.: egy nyakláncnál megáll és mosolyogva nézi, akkor vedd meg neki. Azt imádja minden csaj...) A séta előtt hozz neki virágot, vagy ajándékozd meg a kedvenc csokijával, azt biztos díjazni fogja. Egy lány imádja a romantikus pasikat, és a meglepetéseket. Esetleg még elmehettek fagyizni, moziba...stb...

Utána jöhet a nagy kérdés... :)

2016. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a bókolós tobbszor is bejott.

Kedden a Banketten Tervezem felkerni Táncra.

Es rózsát is veszek nekI :)

2016. jún. 8. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!