Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátom (fiú) bevallotta hogy szerelmes belém.

Figyelt kérdés

Az egyik közös ismerősünk buliján voltunk. Valami hülye ötlettől vezérelve elkezdtünk kb. 8-an üvegezőset játszani.

Őt pörgettem ki és hát, mivel már senki se volt teljesen józan, úgy gondoltam hogy miért is ne...

De amikor vége lett tudtam hogy ez nem csak egy sima, jelentéktelen csók volt. Aztán másnap reggel beszélgettünk és akkor bevallotta...

Most nem tudom mit tegyek mert én eddig még nem néztem rá ilyen szemmel, de azt sem szeretném ha a barátságunk emiatt tönkre menne.

Valakinek van valami hasonló tapasztalata?

A válaszokat előre is köszönöm.


Amúgy mindketten 18 évesek vagyunk.



2016. júl. 8. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most én írok egy hülyeséget(mert szerintem az)! A mostani páromnak van egy női barátja, aki az anyja lehetne(párom 27 éves, a csaj elmúlt 55). Tavaly meglátogattuk a kórházban(akkor még mi is csak barátok voltunk), és SZERELMET vallott neki. Akkor én is azt gondoltam, hogy ez tényleg nagy baromság, mert egyrészt az anyja lehetne, másrészt meg bűn ronda szegénykém(igaz, hogy az én külsőm se jobb). Most, hogy szerelmes lettem a srácba, a csaj, aki a barátja, úgy tűnt, elfogadja a kapcsolatunkat, sőt, én is megpróbáltam vele barátkozni, de aztán kirúgták a munkahelyéről(mind a hárman egy helyen dolgoztunk), és azt akarta, hogy a barátom KIZÁRÓLAG vele törődjön. De igazából már újévkor kezdődött a probléma, amikor előző este a barátomnál szilvesztereztünk hármasban, és úgy volt, hogy mind a hárman külön alszunk, később aztán átmentem a barátom szobájába, és ez nem tetszett neki. Amikor pedig kirúgták a munkahelyéről, és követelte, hogy a barátom, ha csak 1 órára is, de próbálja meg lenyugtatni. De olyan beteg a csaj, hogy 1 óra nagyon kevés a nyugtatásához.
2016. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!