Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16F vagyok beleszerettem rgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16F vagyok beleszerettem rgy 13 évesbe mingya 14, de en is 17. Nagyon fáj. Tudom, hogy fiatal ezert nemlehet semmi. Vannak olyanok akik tapasztaltak ilyet? Hogy es mennyi ido elfelejteni?

Figyelt kérdés

#gyerek #tini #fiatal #tulfiatal
2016. júl. 12. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9-es

ez mi??

kuss(c)angryGODSKILL?!=)cLeSsErKe

már napok óta ezt látom, mert mindenhova ezt írod.

2016. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy van egy normalis valaszolo
2016. júl. 12. 18:13
 13/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is. Én 14 vagyok, mindjárt 15, a srác 17. "Fiatal ezért nem lehet semmi?" Ez hülyeség. Ha szeretitek egymást, ez a két-három év egyáltalán nem sok... Nem kell elfelejteni, az talán még jobban fáj. Én tapasztalom, hogy idősebb a srác, és nem gáz, ez amit leírtál még egyáltalán nem sok korkülönbség, szóval én szurkolok :) amúgy mivel pont ilyen helyzetben vagyok, írj nyugodtan akár privátban, tudok mesélni :) esetleg segíteni
2016. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyáltalán nem kell elfelejtened a lányt, ha tényleg szereted... :)

3 év nem a világvêge. Szüleim közt kicsit mêg több is van :) és még mindig jól megvannak, pedig már nem huszonévesek. :D

Na, szóval ha tetszik a lány, harcolj érte. A lányok szeretik ha egy náluk idősebb fiú tesz értük valamit. Vagy legalábbis én örülnêk neki, ha egy nálam idősebb fiúnak tetszenék :))))) sok sikert

2016. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem a 3 év a baj,hanemhogy a lany 13
2016. júl. 26. 13:20
 16/19 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy mindjárt 14 :D oké, értem mi a bajod... de ha te 19 lennél és ő lenne 16 akkor is ezt gondolnád? Ha tényleg szereted, akkor nem ezen fog múlni... amúgy meg egy 13 éves lány is lehet érett, felelősségteljes és tök normális. Te is tetszel neki? :)
2016. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ugytunik igen,mert irkalgat facen,lajkolgat,megbökés és mondta is.
2016. júl. 26. 22:14
 18/19 anonim válasza:
szia! csak 3 év van köztetek. én és a barátom közt 8!
2016. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De ti hány evesek vagytok?
2016. júl. 29. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!