Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint, ha talalkozunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint, ha talalkozunk bevallhatom?

Figyelt kérdés

Most volt egy tábor ahol nagyon sokat beszéltünk, egymás szemébe nézve ,egyszer telefonon néztünk videót és akkor is mindig közelebb csusztam hozzá a kiránduláson is kettesben beszéltünk. Ma jött a telefonja, abban a percben írt nekem, le is akart jönni, de nem voltam otthon ,ezért holnap v csütörtökön találkozunk, ezek szerint tetszek neki?

Van esély?

12/L 13/f



2016. júl. 12. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

I.G.E.N



The end.

2016. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el :3
2016. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A jatszótérre megyünk, ott a padon leülünk és beszélünk, akkor meg kérdezem, hogy .....(neve) ,tetszik neked? És erre remélem igent mond 💜
2016. júl. 12. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nana. NE így. :D
2016. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor legszives leirnad mit mondjak neki ? Ma 4-kor talizunk
2016. júl. 13. 12:14
 6/7 anonim válasza:
Nem ide tartozik de milyen tabor ? De amugy nem igy kene rogton :DD
2016. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezsébet tábor,végül holnap találkozunk vagy szombaton
2016. júl. 14. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!