Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mennyire küzdötök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire küzdötök egy srácért? És hogyan?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ők nem mennek harcolni, amíg a pasi kinem farmolja nekik a fegyvert és a páncél szetet
2016. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődőbb vagyok, folyamatosan mosolygok (nem direkt, ha tetszik valaki inkább azt kell kontrolálnom hogy ne tegyem), de nem küzdök mert ha nem kölcsönös a dolog akkor nem futok senki után, nem alázom meg magam és nem is nyomulok.
2016. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
1:Azért az opt se midegy.
2016. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól függ, mi számít küzdelemnek. Hogy fenn akarod-e tartani a kapcsolat lehetőségét ( mármint, hogy ne legyen unalmas és megunjon), vagy hogy más lányokat is érdekli, és te szeretnéd úgymond megszerezni.

Ha az első, akkor érdeklődőbb lesz, nem érdekel a sztereotípia és keresem a társaságát, ráírok, kérdezek, esetleg utalok arra, hogy szívesen találkoznék, vagy ha már személyesen ismerjük egymást, akkor meg további programokra utalok.

Ha több lány is "hajt rá" akkor meg próbálok minél érdekesebbnek tűnni. Nyilván megfigyelem, mi az ami érdekli, és engem is, és abból próbálok meríteni. Kamuzni nem érdemes ugyebár.

Ha pedig már alakul a dolog, de másfelé kacsingat, hát akkor a reális oldalamat próbálom neki megmutatni, amiből tudja, hogy velem jól jár... megértés, törődés, empátia, meg hogy úgy benne vagyok a dolgokban, de nem tartom láncon, elmehet bulizni a haverjaival, megbízom benne, ilyenek :)

Remélem tudtam segíteni:)

19/l

2016. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
küzdeni jóformán akkor kell ha van rivális :P amugy én úgy vagyok vele ha 1 hét alatt nem fogom meg hát kutya legyek ha tovább nyalok neki
2016. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CFB ***** válasza:
Én szerelmes voltam egy fiúba, akinek osztálytársaim elmondták (pedig egyáltalán nem vágytam rá, hogy kiderüljön). Olyan érzésem volt azután, hogy a fiú meg akar ölni a tekintetével.. Egy évvel később másik suliba mentem és kb 3 hónap elteltével elkezdtem vele chatelni és kiderült, hogy nem akart megölni a tekintetével :D és szerinte jó barát lehetett volna belőlem ha nyitottam volna a fiú osztálytársaim felé (köztük felé is). -Nem erről akartam írni..- Tehát. Küzdeni nem igazán érdemes szerintem. Ha a fiú nem választ téged határozottan és mások felé kacsintgat, ha abban a pillanatban meg is tudod artani, ha összejöttök valószínűleg ez nem sokat fog változni (persze vannak kivételes esetek. Nem sok, de van). Ha nekem küzdnem kéne keresném a társaságát úgy, hogy ne nyomuljak túlságosan, próbálni beszédre bírni (nem mindig könnyű), közös témákat keresni,... stb :)
2016. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!