Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szánalmas lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szánalmas lennék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ismertek és így a kérdés nem evidens mert nem ismertek, így próbálok minden elmondani magamról. Ma elmondtam egy lánynak, hogy kedvelem és azt hiszen érzek iránta valamit, de ő csak kiröhögött és szánalmasnak nevezett. Egyrészt nagyon rosszul esett, másrészt azt hittem, hogy ő is hasonlóképpen érez, mert eddig normálisan viselkedett velem.

Rólam annyit, hogy bár annyira nem vagyok eljárogatós típus, mégis szívesen vagyok barátaimmal, akik szerint sem a kinézetemmel nincs gond, sem pedig a tulajdonságaimmal, és a legtöbb lány azt mondta, hogy szerintük aranyos, kedves és humoros vagyok. Valamint imádják hogy mindig mosolygok, még akkor is ha rossz napom van :D

Rossz pont esetleg, hogy cigizek. Mármint nem egész nal, hanem 1 nap kb 3x. Tudom, hogy ez a legtöbb embernek undorító, de ezt minden hozzám közelálló ember tudja.

Az egyik tanárom mondta, hogy mennyire jól megy nekem az angol, próbáljak meg egy nyelvvizsgát. Azt is látta, hogy mennyire jól fogalmazok. Nos, szeretek olvasni, sokat is szoktam, 11 éves korom óta írok blogot magyarul (amikor visszanézem milyen hülyeségeket hoztam össze csak röhögök magmaon :D) és 2 éve angolul is írok amiatt, hogy a külföldiek is értsék. Így sok külföldi barátom is van. Pl. voltam Oroszországban és múlthét szerdán jöttem haza. Jövőhéten pedig a cseh ismerősömhöz megyek, aztán majd ő jön hozzám augusztus elején.

Visszatérve, majd fogok nyelvvizsgázni is ezen a nyáron, megpróbálom a felsőfokút, a tanárom szerint simán menne.


Szóval én elmondhatom magamról hogy boldog vagyok, elfogadom magam, nem akarok változni. Bár a gyerekkorom nagyon rossz volt, azt hittem soha sem leszek már boldog, de sikerült elérnem. Amikor 11 voltam, pont azért kezdtem el blogolni, hogy valahova leírjam a problémáimat, aztán azóta is csinálom szünet nélkül és miny említettem, sokan mondták mennyire szimpatikus vagyok. Általában a mindennapjaimról írok vagy pedig az aktuális eseményekről (Foci eb/vb, Eurovízió) elmondom a véleményem vagy ha elutaztam valahova arról is írok (pl arról is ódákat zengtem :D)

Csak önbizalmam nincs sok. Főleg miután ez a lány szánalmasnak nevezett is kiröhögött. Szerintem (és barátaim szerint) nincs semmi baj a kinézetemmel.


Ennyi amit mesélni szerettem volna magamról, ezek voltak amik általánosságban jellemeznek. Rossz tulajdonságaim közé talán az tartozik, hogyha nyűgös vagyok és nem akarok senkivel beszélni, de valaki mégis hozzám szól akkor bunkó vagyok (de utána mindig bocsántot kérek ha megnyugodtam, mert nem az ő hibája).

Ja igen és imádom az állatokat, van egy nagyon édes ölelgetnivaló golden retrieverem :D Csak már nagyon öreg szegényem. Volt már aranyhörcsögöm és törpenyulam is.


Na most már tényleg befejezem mert tuti nagyon hosszú lett. Csak kíváncsi lennék mit gondoltok rólam, mivel úgy érzem a legtöbb lányt nem érdeklem. Nem tudom benem van-e a hiba és változtatnom kéne-e valamit.


Egy 18 éves fiú voltam :)


2016. júl. 14. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a lányt nevezném szánalmasnak. Ettől finomabban is kifejezhette volna, hogy neki ez nem megy veled. Az ilyennel ne foglalkozz, bunkó volt.

Egyébként nagyon sokan járnak így, h hiába nincs vele baj, sőt, mégse megy neki a randizás, meg ez az egész. Nem lehet az, hogy te sem akarod eléggé? Vagy nem tudom...lehet úgy érzik a lányok, h inkább nem állnak veled szóba, mert félnek, h elutasítod, bunkó leszel, nem tudom, h milyen a kisugárzásod, milyen körökben mozogsz. Próbálj meg nyíltan és kedvesebben viselkedni, mert elképzelhető, h te magad sem veszed észre, h rideg vagy, és elutasítónak tűnsz.

2016. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem tudom mi baja a lánynak, mert komolyan tökéletes vagy. Mármint a mai világban ilyen normális fiút nem nagyon lehet találni, aki nem csak bulizik, meg 'menősködik', hanem mondjuk olvas is..

Nem tudom, hogy a valóságban is ilyen vagy-e, de ezek alapján tényleg. Hű.

Szóval ne törődj ezzel a lánnyal, ha ilyen vagy, biztos vagyok benne, hogy találni fogsz hozzád hasonló lányt. :D

16/l

2016. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én végigolvastam, és én nem látom a problémát. Ha csak ez az egyedüli lány, aki kiröhög, elutasít, nem hiszem, hogy veled lenne a baj, csak a csaj gyerekes, meg álomvilágban él. Biztos azt hiszi, hogy valami hibátlan pasi fogja majd felszedni egyszer vagy mit tudom én.

Az önbizalmadon tényleg lehet esetleg változtatni, hogy jobban higgyj magadban, mert nincs veled semmi baj.

2016. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hosszú volt, de legalább majdnem mindent leírtál, egyáltalán nem vagy szánalmas:)
2016. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled gond. Nem gondoltál bele abba,hogy rossz lányt választottál? Egy lány miatt nem kell ám összeomlani. Lesz majd másik. Nem érdemli meg,hogy elrontsa a kedved vagy bármi hasonló. Mutasd meg neki,hogy lesz@rod,hogy mit mond,boldog vagy te nélküle is.Én pl tuti szívesen lennék veled,mert normálisnak tűnsz :) Szóval legyen csak önbizalmad bátran,nincs veled semmi baj,az ég világon. Ismerkedj bátran más lányokkal is,ez az egy eset nem garantálja,hogy más is elutasít majd. Sokan vannak még,akik normális fiút keresnek :) Hajrá ^^

18/L

2016. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnsz szánalmasnak, aki ilyet mond az a szánalmas... Értelmesebb lehetsz mint sok korodbeli, kár, hogy kevés olyan van mint te. :D A bolgodba meg szívesen beleolvasnék...
2016. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 2 válaszoló vagyok és még annyit, hogy a blogodat én is szívesen olvasnám.:D
2016. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, a leírtak alapján minden rendben van veled, egyszerűen lehet hogy nem azt a lányt találtad meg aki értékeli ezeket, hanem más fajta dolgokat keres egy fiúban, és ezért elég bunkó módon lekoptatott téged. Mint láthatod az előttem szólókat, sokakat vonz az intelligens, mosolygós tipus, van aki az izomagyakra bukik, meg van aki a plázaboyokra stb stb stb :D Szerintem rengeteg előnyös tulajdonságod van, szóval ne hagyd hogy egy ember véleménye meghatározzon téged, legyél az aki lenni akarsz, és hidd el hogy előbb utóbb meg találod azt a személyt aki számára nem hogy nem vagy szánalmas hanem tökéletes vagy és nem kelt benned kétes érzéseket önmagaddal szemben :) Remélem tudtam segíteni ennyivel mert velem is történt hasonló és teljesen összetörtem aztán megtaláltam azt az embert aki mellett hercegnőnek érzem magam :DDDDDD A blogodat meg én is szivesen elolvasnám :D 17/L kíp jór hed áp, men :D
2016. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!