Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szánalmas lennék? Mit tehetnék?

Szánalmas lennék? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elsőként csak olyan írjon aki segíteni akar.


26éves pasi vagyok. Nagyon kevés barátom van, barátnőm nem volt még, de mondhatni semmilyen kapcsolatom nem volt még lányokkal.


Ennek oka hogy látássérült vagyok. Nem látok az egyik szememre (ez egy mű protézis szemlencse) - ami teljesen olyan mint egy igazi szem, csak néha jobban könnyezik. Emiatt nem szeretem magam, visszahúzódó és félénk vagyok. Kevesebbnek tartom magam másoknál és kisfiúnak érzem magam a korombeliek között. A másik szemem miatt szemüveget kell hordanom.


2014. jún. 9. 17:55
 1/5 Noydra ***** válasza:
Pedig ha eleinte senki nem látja, nem kellene feszélyezve érezned magad...
2014. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémáid vannak. Szerezz önbizalmat, ebben segíthet edzőterem, új frizura, kontak lencse és szakember. Utána pedig vedd fel a kapcsolatot a kevés barátoddal és menj velük szórakozni, ismerkedni.
2014. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. Úristen, miért csinálsz úgy, mintha a világ egy elfogadó, kedves hely lenne?
2014. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, egyáltalán. Viszont ez a problémád annyira rányomta a bélyegét az életedre, ami érthető, hogy ebből vagy csak nagyon jó barátokkal (ami mondtad hogy nincs) vagy szakember segítségével tudnál kijönni. Én azt mondom, hogy ne vesztegesd az időt, bár még nagyon fiatal vagy, kérj segítséget és hidd el, hogy ha megfelelő emberek vesznek körül akkor kilábalhatsz ebből a gödörből. Én nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked :)
2014. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ennek oka hogy látássérült vagyok."


Nem ez az oka.

Te magad mondtad, hogy nem látszik, de ha látszódna se hiszem, hogy ez annyira taszító probléma volna.


Itt egyedül az önértékeléseddel van a baj.

Miért akarsz te lenni a szenvedő alany? Lépj ki ebből a szerepből. Ne húzódj vissza, ne bújj el. Hogy vegyenek észre, ha mindig elbújsz?

Megjegyzem a jó humorral minden fogyatékosság, és rossz élethelyzet túlélhető.

Ne tragédiának fogd fel.

2014. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!