Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de mm erdekle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghghhqed kérdése:

Szerelmes vagyok de mm erdeklem mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok de mm erdeklem mit tegyek?

#r/e/b/e/k/a #/o/l/a/h
2016. júl. 15. 05:57
 1/9 anonim válasza:
Szard le az illetőt... Nekem is volt mar ilyen de nem érdemli meg hogy szeresd (tisztelet a kivétel) ha meg te nem jössz be neki akkor meg főleg ... Ezek szerint sajnos nincs esélyed nála.az ilyeneket hagyjad, mem éri meg miattuk sírni is. Majd megtalálod az igazit hajra
2016. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Felesleges vele foglalkoznod. Biztos jön majd valaki, akinek te kellesz majd, viszont, ha ennél az illetőnél próbálkozol tovább, abból csak gond lesz.
2016. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de az a balj hogy en nm tudom el felejteni mindig o jar a fejemben es ez elen semitg nm tudok teni sajnos mert o masal jar de nm szereti csak a nepszeruseg erdekli es nm hiszi el hogy szeretem sajnos
2016. júl. 15. 07:42
 4/9 anonim válasza:
Hidd el, hogy csak bajod lesz abból, ha tovább próbálkozol. Mégis milyen srác az, aki azért jár valakivel, hogy népszerű legyen? Ne foglalkozz vele, és boldogítson az a tudat, hogy nem te vagy az egyetlen, akit visszautasítottak már. :D - második voltam
2016. júl. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocs de srac vagyok haha
2016. júl. 15. 08:29
 6/9 anonim ***** válasza:

A csajnak ilyenek kellenek. Te is válhatsz ilyenné, de inkább várj egy normális lányra. Bár szerintem felszínes az, ahogy megítéled a kapcsolatukat.


Mit tehetsz? Itt a nyár, pl. gyakorolhatnád a helyesírás, gépelést, mert valami katasztrófa, hogy minden második szó hibás.

2016. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bocs ha nm tecik az irasom mivel szuletesem ota candaban elek es nm tudok magyrul hljese n irni ert nics ra szuksegem kulfoldon es amugysem ki oktatast kertem hanem csak tanacsot es nem kerek tobet a te comentelesedbol koszonom comentet not need more from you thank you use a Google Translator
2016. júl. 15. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó, akkor csak azért is írok. :)


Tudod, kevés lánynak imponál az igénytelenség. Meg az az arrogancia és felsőbbrendűségi érzés, ami süt az írásodból.

2016. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szepen meg kertelek hogy ne comentel koszi
2016. júl. 15. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!