Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel azt, hogy egyáltalán nem vagyok fontos annak akibe szerelmes vagyok? Hogy nem érdeklem őt, eszébe sem jutok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Létezik egyoldalu reménytelen szerelem. A te érzéseid a másik felet semmire sem kötelezik.
2016. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt honnan veszed?
2016. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első ez nem válasz csak definiáltad mi az egyoldalú szerelem,viszont a kérdés az,hogy dolgozza fel :P


Kérdező nem egyszerű,de vannak dolgok amik idővel elhalványíthatják majd meg is szüntethetik a viszonzatlan szerelmet.Az lenne jobb,ha nem találkoznál az illetővel.Persze ha egy suliba vagy munkahelyre jártok azt lehetetlen.Az ilyet csak egy másik ember fogja kiverni a fejedből.Ismerkedj és add meg a lehetőséget magadnak is,hogy olyan embert találj aki tudja viszonozni az érzéseid.Ez nem egyik napról a másikra megy,de el kell indulni ezen az úton és nem belefásulni egy reménytelen szerelembe. Ha szükség van rá keress fel egy szakembert,de lehet elég ha valakivel ezt meg tudod beszélni aki közel áll hozzád.

2016. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy dolgoztam fel, hogy sorra vettem a rossz érzéseimet. Mert ami fáj, az nem szerelem. Tehát nem csak szerelmet éreztem, hanem más dolgokat is. És erre elég gőgös vagyok, mi az, hogy nem tiszta szerelem, amit érzek???!!! :))

És azokat az érzéseket feldolgoztam.

2016. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probald bebeszelni magadnak h nem is vagy bele annyira szerelmes....
2016. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy én,szard le.
2016. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!