Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy olyan lányba, aki már másé?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a lányt, nem is értem igazán, hogy milyen okból kifolyólag. Megnyugtat a jelenléte, mégis izgalomba hoz...

Sajnos van barátja, és szereti is. Próbálom elmondani, de nehéz, pontosan emiatt. Ha elmondom, egyértelmű, hogy visszautasítana. De elgondolkozdtam, hogy mi lenne ha... Ha elmondanám neki, és összejönnénk... Lelkiismeret furdolásom lenne, a barátja miatt, hogy ő mit érezhet...


Borzasztóan érzem magam, hogy miért pont őt szeretem. És olyan rossz arra gondolni, hogy valószínűleg most is együtt vannak, talán már együtt alszanak békésen egy hosszú, szenvedélyes szeretkezés után... De nem tudok nem erre gondolni, főleg, hogy nem aludni nem tudok, mert a lány jár az eszembe.

Most őt épp átölelik, átöleli az az ember, akibe szerelmes. De én ezt nem tehetem meg vele.

16/F



2016. júl. 15. 01:31
 1/4 Duenna ***** válasza:
Akkor nézz körül a világban, hátha egy másik csini csaj épp rád vár, hogy megölelhessen téged, és te elmégy mellette, mert egy foglalt lányon jár az eszed. :)
2016. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 16 évesen már "hosszú, szencedélyes szeretkezés"-ekben vannak, illetve tök magától értetődő, hogy együtt is alszanak, akkor csak feleslegesen energiát pazarolsz... Hidd el, neked nem ilyen lány kell :)

Elvileg 14 nap, mire elfelejtesz valakit. Nem tudom, ki találta ki, még nem próbáltam, de ha intenzíven csinálod, biztos segít.

Azzal biztos, hogy le kell állnod, hogy arra gondolsz, vajon mit csinálnak a pasijával...Ezzel csak magadat őrlöd :/

Nos, ebben semmi más nem tud segíteni, csak a figyelemed elterelése. Nézz filmeket, sorozatokat, találj egy új hobbit, csinálj bármit, ami leköt. Meg persze a szokásos szöveg az idővel :)

Sok sikert hozzá!! ^^

16/l

2016. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 15. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Van barátja, szereti=hagyd békén!

Most nem tudok mást írni, bocs. Ha a te barátnőd lenne és nyomulna rá más, és esetleg összejönnének, akkor nem lenne sz.r?

2016. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!