Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha eltiltanak tőle, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltiltanak tőle, ti mit tennétek? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit elakarnak tőlem tiltani, viszont én képtelen vagyok elszakadni az előző randink után. Túl szépeket írt és túlságosan jól éreztem magam vele. Van pár hülye ügye, ami miatt em akarják, hogy többet találkozzunk. Én ezt nem fogadom el, ezért kérdem, mit tegyek? Ti mit tennétek?

2016. júl. 16. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10: Mi ertelme van annak,hogy a kerdezo neveben irogatsz?

Egyebkent meg nyilvan nem fogja bevallani neked,hogy mas csajokkal van egyutt,vagy drogozik...

2016. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

# 10 Ezen jót nevettem. XDDDD

"Túl szépeket ír" Ha már azt írja , h szépségem , meg ilyen hülyeségeket akkor már te el is olvadsz ? Nem csoda , hogy tiltanak tőle,, ha nincsen saját ítélőképességed, akkor téged irányítani kell.

Ja persze , melyik drogos vallja be , hogy drogozik , meg h más lányokkal szeretkezik ?

Igen ismerősénél aludt , akit épp este dugott meg. Hogy lehetsz 17 évesen ennyire buta ?

2016. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

" Viszont én rákérdeztem ezekre és azt mondta, hogy ilyen egyáltalán nem csinál, csak az h nem ment haza néány napja, helyete az ismerőseinél aludt. Ő 21 éves."


Igen,persze. Én sem mondanám el az igazat. Te meg iszod minden szavát..

17 vagy, mindjárt felnőtt, de ennyi ésszel......Mi lesz belőled?

2016. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Kurtizán lesz belőle, hogy a srác tudjon drogozni.
2016. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
2016. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy értelmes választ is kapj:

Az a baj, hogy ezek a sztorik könnyen lehetnek igazak. Nem akarok negatív lenni, de a mai világban már nem lehet tudni, sajnálom. Vagy hazudik, vagy nem, ezt neked kell kiderítened. DE (feltételezem a szüleid tiltják el tőled) azt ne felejtsd el hogy jót akarnak ezzel neked, mert ha igazak, akármibe belekeveredhetsz. A szülők sokszor a tiltással semmire sem mennek, mégis tartsd észben hogy nem rosszindulatból csinálják.

A pletyka sokszor alaptalan, ám mi van ha mégsem? Akkor később megbánhatod, hogy most, az elején nem voltál elég erős hogy továbblépj.

2016. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!