Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A haverom (18) baratnoje 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom (18) baratnoje 13 eves. A csaj tenyleg erett a korahoz kepest, es nem gondolkozik mint a 13 evesek. Annyit tudok biztosra, hogy tul hamar fel kellett nonie. Szerintetek mukodni fog ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem mert mikor szexre kerülne a sor a csaj nem fogja hagyni ha tényleg érettebb a koránál. Egy 18 évesnek pedig az már kell
2016. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Nekem ugy latszik, mintha mar lefekudtek volna, de nem tudom biztosra.
2016. júl. 17. 23:15
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Hááát...egy gyereknek ki kell élveznie a gyerekkorát....nem vagyok benne olyan biztos hogy ez a kapcsolat bökkenőmentes lessz ....
2016. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat szerintem sem. Meg ki tudja mi van a csaj csaladjaval.. vagyis hogy mit szolnanak hozza.
2016. júl. 17. 23:17
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Már csak azért sem mert a srác jóesetben egyetemre megy vagy fog menni nem sokára. A lány még gimis sincs.

5 êv korkülönbség nem sok érettebb feleknél,de itt még nagyon meglátszik.

2016. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Es meg a csaladalapitasnal gondoltam, hogy sok bokkeno feljohet..
2016. júl. 17. 23:20
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem lesz hosszútávú kapcsolat. Illetve nem is egészséges :/ és ugye a lány szülei se hinném h elfogadnák ezt...

Szóval szerintem át kéne gondolnia a haverodnak

2016. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyszeruen nem adja fel. A csaj pedig kb mindig ezen az 5 even gondolkozik. Tul sokat agyal ezen, ebben a reszben sajnalom hisz neki sem lehet konnyu. Viszont nem akarom hogy a legjobb baratok nagyon megserulne lelkileg ha szakitananak
2016. júl. 17. 23:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ők érzik. Végülis nem kizárt h tényleg ők az igaziak egymásnak,csak hát az ilyen nagyon ritka. De ha ennyire szeretnének együtt lenni akkor tényleg az ő döntésük. És ha majd szakítanak legalább akkor is kis időt boldogok voltak együtt :)
2016. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj evvel, hogy a lany szerintem jobban hajlik a szakitas fele mint a baratom. Es egyszeruen mind a ketten annyira kulonbozoek de annyira Jol megvannak egyutt..
2016. júl. 17. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!