Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A haverom (18) baratnoje 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom (18) baratnoje 13 eves. A csaj tenyleg erett a korahoz kepest, es nem gondolkozik mint a 13 evesek. Annyit tudok biztosra, hogy tul hamar fel kellett nonie. Szerintetek mukodni fog ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Es a lany miert hajlik a szakitas fele? Az 5 év miatt?
2016. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen. Meg ugy altalaban.. az emberek miatt akik lenezik oket a korkulonbseg miatt
2016. júl. 17. 23:34
 13/16 anonim ***** válasza:
Eleg nehéz lehet nekik...de egyébként ha tényleh ennyivel érettebb a lány akkor még akár meg is próbálhatják komolyra fordítani. Mármijt együtt megbírkózni a rosszalló emberekkel meg minden. :/ nem irigylem az biztos. De egy tuti; nekik kell tudni,érezni azt h érdemes-e komolyan gondolni erre vagy nem. Beszéljék meg ezeket a problémákat amik adódhatnak és ha át tudják hidalni akkor legyenek együtt! És legyenek boldogok! Hisz ha a barátod ennyire szereti és a lány is őt...kár lenne veszni hagyni :)
2016. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:')
2016. júl. 17. 23:39
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Én felnőtt fejjel azt mondom,nem okés így, 18 évesen nem normális egy már bocsánat ,kislányhoz vonzódni ,ha meg le is fekszenek az már liliom tiprás kategória.

Ha normális a fiú vár pár évet míg mondjuk 16lesz a lány ,de így tényleg sok az az 5 év. Szerintem kövezzetek meg de baj lehet ott a toronyba ha felnőtt ffi létére egy kislányhoz vonzódik. Akár milyen érett (vagy csak hiszi(k) annak) 13évesen még naiv kislány . Én is az voltam más is az 13 évesen mielőtt valaki beleköt . Szerintem pár évre jegelni kéne .

2016. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nem örülnek neki a kislány szülei.
2016. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!