Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor érdeklem vagy nem? SOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsilove kérdése:

Most akkor érdeklem vagy nem? SOS

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit ovi óta ismerek és gálán vele keringőztem és utána írt nekem és tök cukin beszélgettünk... Utánna ballagás után is beszéltünk és nagyon cuki volt mondta h majd találkozzunk mert a közelünkbe lakik a mamája és ha ott lesz majd szól h talizzunk de semmi.... utánna is én írtam rá meg voltunk moziba 4-en es akkor nagyon sokat nevettünk...De nem mellém ült hanem legjobb barátnőm mellé...Utána már nem is írt rám meg semmi meg am. adtunk a másiknak ballagási képet és én írtam a hátuljára egy kis szöveget h megköszönjem h táncolt velem és a végére tettem egy <3-et es ezt mozikor adtuk oda egymasnak... De utana nem írt nekem meg nagyon faj es mindig vele almodok... Nemreg volt a nevnapja es felkoszontottem es utana elmondtam neki h van egy kis uzi a kep vegen hatha nemvette eszre, de azt irta ra h azert nem írt mert azt hitte h talizunk es ott megtudja koszonni... Akkor most érdeklem vagy nem?? :(
2016. júl. 18. 12:00
 1/1 zóna_pocok ***** válasza:
Ha erdekelned rad irna, ez tuti, nem varna arra, hogy majd te rairsz. Szerintem felejtsd el, vagy irogass ra te, es ha megis akar valamit, akkor az idovel kiderul. De sok remenyt ne fuzz hozza :/
2016. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!