Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire jelent gondot/menn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jelent gondot/mennyire fura, ha én a kicsit hosszabb hajú fiúkhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Mint pl. Einshine (videós), vagy az "emo" fiúk (nem ez a teljesen lenyalt, hanem mondjuk Johnnie Guilbert - videós). Nem tudom miért, de ez a felzselézett haj engem hidegen hagy, ellenben a hosszabb hajú fiúk megfognak, és rendesen meg is dobogtatják a szívem. Ez mennyire akadályozhat kapcsolatokban, úgy értem, mennyi a valószínűsége, hogy ilyen fiút találok?

Nyilván nem csak a külső a lényeg, pl. 2 évig szerettem egy nem hosszú hajú fiút, mert kedves és udvarias volt, de ő inkább kivétel, mert alapból tényleg a hosszabb haj vonz...



2016. júl. 19. 01:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#8: Jeydon tényleg aranyos, bár ez én ízlésemnek egy kicsit kisfiús (pl. Tyler mellett). Ettől függetlenül letagadhatatlanul aranyos :3

#9: Köszönöm szépen!

#10: Örömmel hallom, akkor tényleg van elszórtan egy-két ilyen fiú. Ezek szerint csak az én környékemen nincs, nos, pech. :D


Ha nem bánjátok, akkor lenne még egy kérdésem. Ugye, nektek hosszabb hajatok van, ami zömében eltér az átlagtól. Ugyan ezt várjátok el a barátnőtöktől is? Vagy milyen lányok tetszenek? Puszta kíváncsiság, mert nekem teljesen átlagos kinézetem van.

2016. júl. 20. 17:15
 12/20 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Nekem például egyáltalán nincs ilyen kikötésem-nyilván előny ha hasonló stílusú-,tetszen kívül és belül is a lány,ennyi.

2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#10 vagyok.

Nem várom el igazából, de alapból jobban bejönnek az egyedibb stílusú lányok. De nem ez alapján döntök.

2016. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. júl. 22. 23:26
 15/20 Rocker Mila válasza:
Én Denis Stoff, Ben Bruce rt rajongok
2016. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a tipikus animés fiús van. hát hogy milyen legyen a csaj...Keress rá Jovana Reára :D
2016. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Értem :D Tehát a stílusban hasonló.

Animés? Pontosan melyik animés? Lehet túl sokat láttam már, de az én fejemben annyi animés fiú haj cikázik, hogy nem igazán tudom elkönyvelni :D Tudsz esetleg mondani egy karakter nevet, akihez szerinted hasonlít?

És köszönöm a választ!

2016. júl. 25. 00:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Sasuke a Narutóból jutott eszembe elösször :D
2016. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kombika ***** válasza:
Tyler Hagen kifejezetten "lányos". Egyáltalán nem férfias. Most ez a menő, ez a divat, a pasik lánynak akarnak látszani, szűk nadrágban járnak, lányos hajuk van, festik a körmüket, és ez be is jön sok lánynak. De ez egy divat amin pár év múlva majd jót nevetünk. Meg általában ahogy egy nő egyre idősebb lesz, úgy kezd el vonzódni egyre jobban a férfiasabb férfiakhoz. Ez ilyen.
2021. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kombika, mi szél hozott egy 2016-os kérdéshez 2022-ben? xD Már el is felejtettem, hogy valaha bejöttek ezek a srácok, meg hogy feltettem ezt a kérdést. Miféle nekromanta vagy te? xD
2022. jan. 16. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!