Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? 17/ f vagyok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? 17/ f vagyok

Figyelt kérdés

Két lány is van aki tetszik de nem tudom hogy kinél próbálkozzak be.

Egyiküket kb. 10 éve ismerem és eddig még semmi nem volt közöttünk de az utóbbi hónapokban olyan jeleket mutatott mint ha tetszenék neki, de ezt kizártnak tartom hiszen (az én vélenényem szerint) több olyan utalást is tett miszerint neki valaki tetszik (aki nem én vagyok).

Másikuk csupán két éve ismerem és hát az elő pillanattól kezdve olyan furán éreztem magam a közelében. Mint ha azt akarnám hogy összejöjjünk pedig erre elég kicsi esélyt látok, ugyanis több olyan (gyakorta bunkó) megjegyzése is volt amiből azt a következtetést vontam le hogy nem túlságosan kedvel. De van mikor pedig tök normális és kedves velem. Tehát az egész elég zavaros!!



2016. júl. 24. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Azok alapján amit leírtál egyiknél sem. Ne azért legyen barátnőd mert magányos vagy, hanem mert valakivel annyira jól elvagy, és kölcsönös rajongás alakul ki.


De persze ha azért kell nő mert magányos vagy, akkor próbálkozz be annál akivel leginkább eltudod képzelni a céljaidat (pl ágy, vagy hosszú kapcsolat, stb...)

Aztán ha ő elutasít, akkor még mindig ott a másik...

17/F

2016. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
Leginkább egyik se.
2016. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess mind a kettővel minél többet és akkor majd meglátod hogy ki is az akinél érdemesebb bepróbálkozni 😉
2016. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznomra lesznek!
2016. júl. 24. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "Kit válasszak?" ?

Ha szeretnéd az egyiket, akkor nem választani kéne. Inkább egyiket se. Nem egy cipőről van szó, hogy választani kelljen.

2016. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma vettem új cipőt, full sokàig kerestem, de végül sikerült választanom:3
2016. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!