Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? (bővebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Még októberben itt GYK-n megismertem egy lányt akkor kiderült hogy volt pasija és még nem volt köztünk semmi de nemrég szakított a pasijával és egymásba szerettünk csak az a baj hogy közöttünk 200km a távolság és nem tudunk találkozni ezért nem járunk de nagyon szeretem

Van még egy lány akit nemrég ismertem meg és már járok vele őt is nagyon szeretem és közel is lakik hozzám már több közös programot is terveztünk hogy átjön szilveszterkor és elmegyünk a Westendbe

Melyiket választanátok a helyemben?

14/F



2015. dec. 20. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan? Jesszusom... "már járok vele"

Akkor őt választottad!

2015. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyiket szereted jobban? Egyidősek veled? 14/L
2015. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nyilván a 2.

az 1.vel nem tudsz talalkozni.+lazán ismerkedett a baratja mellett is. nem egy főnyeremèny!

2015. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a szívedre!

Azt válaszd akit jobban szeretsz!

2015. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"átjön szilveszterkor és elmegyünk a westendbe"

azmá szilveszteri program, hogy akkor is plázapáwa és plázaqrva lesztek:Dd

2015. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2: 1: 14 2:13
2015. dec. 20. 18:59
 7/7 Kis Erzsike válasza:
Hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy válaszd mindkettőt😉 Akivel amúgy is jársz, tartsd meg ameddig lehet (mert előbb-utóbb úgyis szakítotok), és közben folytass titkos viszonyt a másikkal. Egyik sem tud a másikról, és ugyebár amiről nem tud, az nem is fáj neki😄 És így két legyet ütöttél egy csapásra😊 Ja, és ha az egyiket megunod, ott a másik😁
2015. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!