Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy majdnem 16 éves egy 13 évesbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Nemsokára 16 leszek és szerelmes vagyok egy fiúba, aki nemrég lett 13. Szerintetek ez normális? Több, mint két és fél éve ismerem, családi barátok vagyunk, gyakran találkozunk. Korához képest szellemileg érettebb srácról van szó, nagyon jól megértjük egymást. Egyszer elmentünk kettesben biciklizgetni, kb. két hónapja, és azóta másképp nézek rá, már álmodtam is vele.

2016. júl. 24. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre soknak tűnik az a 3 év, de később nem sokat fog jelenteni. Az én szüleim között is annyi van, anyukám javára.

Viszont most még tényleg fura egy kicsit, de ha szereted, akkor hajrá! :D

2016. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa. 14, 16 jobb páros lenne. De nem baj se abnormális.
2016. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg, hogy betöltse a 14-et.

Így nem lesz vészes, de egyébként sem az.

Ha már 11 lenne, már gáz lenne.

2016. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök okés. Csak vigyazz amikor csaladbarattal kezdesz ki mert ha szakitottok az mind nektek mind a ccsaladoknak kinos... amugy hajra es sok sikert:)!!!
2016. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit furcsa, de pár év múlva jó páros lehettek. Addig mélyítsétek a barátságotokat, szuper lesz majd a testi kapcsolat később, ha már egy ideje lelki jóbarátok vagytok.

Arról nem írtál, hogy ő hogy néz Rád...


Anno én 26,5 évesen jöttem össze az akkor 23 éves barátommal, aki később a férjem és gyerekeim apja lett.

Igaz, már sajnos elváltunk. De nagyon jó volt az első időszakban - mondjuk az ő húszas évei végéig.

Csak hát a friss, ropogós 26,5 helyett most már 39 vagyok, ő meg még mindig csak 35,5... Ezzel számolj!

2017. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!