Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S.! Ezt már nem bírom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Ezt már nem bírom ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is én egy 14 és fél éves lány vagyok. Van egy fiú aki nagyon teccik, és eddig úgy hittem ő lesz az akivel egész életembe együtt leszek. Eddig csak párszor beszéltünk de nekem azok voltak életem legboldogabb pillanatai.

A probléma az hogy ma meglátam hogy lájkolta egy lány profilképét facebookon és kezdem elveszteni a reményt mert az én képem még nem lájkolta. Lehet még esélyem vagy végleg elveszitem a szerelmem.


2016. júl. 24. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarlak nagyon elszomorítani, de 14 vagy. Valószínűleg nem ez a fiú lesz életed nagy szerelme, pláne hogy nem is beszéltetek sokat.

A mai társadalomban pedig a képlájkolgatás egyértelmű jel arra, hogy kinek ki jön be.

2016. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Ügyes próbálkozás, de nem elég ügyes.
2016. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
😥 nem bírom. Csak 14 éves vagy ja bocsi és fél. Csak lájkolta más képét és nem beszéltek és folyton azt nézed mit csinál? És most úgy vagy hogy meg csal ebben a kapcsolatban csak te vagy.
2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is hittem már azt, hogy megtaláltam életem nagy szerelmét. Most, néhány évvel később pedig mosolygok rajta, hogy milyen kis naiv voltam, meg a valóságtól elrugaszkodott. (Most azt gondolod, hogy "de én tényleg", ekkor én is azt gondoltam rendíthetetlenül.) De nem baj, ettől is fejlődik a személyiségünk.


Amúgy meg akkor mi van, ha lájkolta? Még túl éretlen vagy ehhez szerintem. (Nem sértegetni szeretnélek.)

2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14 évesen tudhatnád hogy nincs olyan hogy "teccik", csak olyan hogy tetszik.
2016. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt ugye csak poénból írtad ki? mert ha nem akkor nagyon buta vagy:(
2016. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem ez nem volt poén akik értelmes választ tudtak adni azoknak köszönöm a többiek meg, gondolkodjanak el rajta miért járnak az oldalra ha nem azért hogy értelmes választ adjanak
2016. júl. 24. 23:46
 8/13 Technokol Rapid ***** válasza:
Ne haragudj kislány de értelmetlen kérdésre mégis, hogy adjanak értelmes választ?
2016. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Végem. xD

Istenem, miért?

2016. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaaaa, hogy ez nem fake? Akkor eddig tévhitben éltem. Jó, hát akkor először azt tanácsolom, hogy nőj fel! Ezt nem gondolhatod komolyan... neki likeolta nekem nem.... te jó ég...
2016. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!