Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány és 18 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány és 18 éves fiú között mi lenne a szitu a szerelemmel szexel és a kapcsolattal? Lehetséges szerintetek

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy fiú aki haver barátom de mégis többek vagyunk mint barátok. Szerintetek mehetne a párkapcsolat? A szex idővel?15 évea korom előtt nem akarom elveszíteni a szüzességem. Mit gondoltok erről. Amúgy rengeteg közös van bennünk sőt egy suliba is járunk. SOS
2016. aug. 1. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év nem sok. Mondjuk ilyen fiatalon sokkal többet számít, mint pl. 25 után. De ez még belefér, szerintem. :) Sok múlik azon, hogy milyen a srác.
2016. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg ebben az életkorban a 4 év az nagyon sok. Egy 14éves még szinte gyerek, éretlen, egészen másképp gondolkodik, mint egy 18éves. A 18éves pedig igen, nagy esélyjel pl már szexel(ne) is
2016. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 14 nagyon nagyon kevés, minimum 15 de inkább 16, ha 18 évessel akarsz járni, mert nem fogod bírni.
2016. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Dráma, dráma és dráma lenne a szitu.


Úgy örülök, hogy kimaradtam belőle. Nem egy osztálytársam és barátom járt nála jelentősen idősebb fiúval. Szexre biztatás, érzelmi zsarolás, féltékenység, megcsalás, megcsalás, ja és megcsalás már ha a kislány nem adta be a derekát, de akkor is ha igen.

Volt ahol 4 évig együtt voltak, majd a lány szalagavatója előtt kiderült, hogy a kezdetek kezdetén azért volt olyan türelmes a 14 éves "szerelmével" a srác, mert egy olyan csajjal járt össze aki kielégítette az igényeit.

Plusz most még egy suliba jártok. Olyan példát is láttam ahol egyetemre kerülve a srác rögtön dobta a lányt. Új közeg, új emberek, új élmények, plusz ő felnőtt és azt csinál amit akar.


Nem egy történetet hallottam már és nem csak a lányok oldaláról. A fiúk is beszámolnak a kalandjaikról, több mondta már, hogy dugni jó a 18-nak kinéző kislány, de haza nem vinné az anyjának bemutatni.


Te ismered a srácot, de alapvetően nem ajánlom ennyi idősen az ekkora korkülönbséget.

2016. aug. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SIDLER22 ***** válasza:

1. Dolog: Egy órakor aludni kell és nem fórumozgatni :D


2. Dolog: Szerintem a 15 éves ember még pont azon a határon van hogy nem kéne csinálnia. 15 évesen nem tudja valaki eldönteni hogyha nem is élete végéig, de legalább 10 évig kivel kéne élnie. Jómagam 16 éves fiú vagyok és bár sokat jár a fejemben a szex meg hogy becsajozzak. És bár becsajoznék, de szexelni egyszerűen nem mernék. Nem érzem még magam érettnek és nem akarom egyszerűen. Inkább elintézem itthon és utána (ha már nem vagyok annyira felturbózva) elmegyek a lánykával sétálgatni meg ölelkezni :D

2016. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!