Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi legyen ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
a fium ma beballodta ,hogy füvezik neha.. csak 4 napja vagyunk egyutt.. kezdtem bele szeretni.. de én nem akarok ilyen tarsasagba bele keveredni.. azt mondta ,hogy miattam abba hadja, de tudom ,hogy ha a haverjai csinaljak akkor ugyan ugy fogja folytatni.. szerintetek megadjam neki az esélyt vagy jobb ha elkerülöm elöre a bajt? 15L ( a fiu 16 eves)

2013. febr. 1. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd a francba.Szenvedélybeteg ember mellett idegbeteggé válsz.Tapasztalat.
2013. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még nem vagytok olyan régóta együtt ahhoz hogy ilyen ígéreteket tegyen és te komolyan is vedd őket. Lehet, hogy fiatal még és csak kipróbálja, majd megunja és tényleg megkomolyodik. Az a lényeg, hogy legyen a helyén az eszed és ne hagyd hogy belerángassanak ilyen ügyletekbe, mert akkor nehezen mászol ki!

A fiúnak meg adj esélyt, de tartsd a 2 lépés távolságot, ismerd meg a haverjait. Ha nagyon nem fekszik a közeg, akkor nem hiszem, hogy érdemes lenne jobban belebonyolódni.

2013. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ne adjál neki semmilyen esélyt. Nem tudja abbahagyni a füvezést és nem is fogja! (tapasztalat)
2013. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joshy Ca$h ***** válasza:
52%
Egy idő után úgyse tudsz majd mit kezdeni vele, olyan tompa lesz:D Meg ez "hogy miattam abbahagyná" hülyeség, akkor minek mondta el miért nem hagyta abba egyből!
2013. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja abbahagyni. Az egyik legjobb barátnőm 7 évig reménykedett, hogy a pasija majd abbahagyja. Nem hagyta abba azóta sem. Most új csaja van, most a másik csaj "reménykedik".
2013. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 an00nym válasza:

adjatok párkapcsolati tanácsokat rendben, értem én, de könyörgöm ha ennyire nem érteket kender komához ne mondjátok már hogy egy 16éves fiú függő, ilyen fiatalon még nikotinra is elég nehéz rászokni, nemhogy fűre...

(kis statisztika, ma a világon kb. 143millió ember használ rekreációs célzattal kendert, nekik kb. 0,5%uk problémás fogyasztó)


egyetértek hogy ennyi idősen nem kéne semmi ilyesmit csinálni(Max. Ausztráliában, ott kérem legális az orvosi kender 16éves kortól, persze ezzel sem értek egyet)


ez még bőven jobb mintha alkoholizálna, vagy akár kávézna

(erre akár biológiai magyarázatot is adok ha szükséges)


bár alapvetően a cannabis újabb tájékozatlanságból fakadó stigmatizálása miatt írtam, azért válaszolok hogy valami hasznom is legyen


tehát, milyen dolog az hogy az alapján akarsz megítélni egy embert hogy milyen anyagot juttat a szervezetébe(ami a sajátja)? ráadásul azt mondod szereted és elfogadod?, nyilvánvalóan adni kell neki egy esélyt, bár nem lehet valami nagy szerelem ha ennyi alapján már szakításon gondolkodsz, beszélj vele!


ismeretlen internethuszároktól kérsz segítséget, annyi információ alapján hogy valaki füvezik, ez itt Magyarországon az átlagember szemében valamivel rosszabb mintha sátánista szertartásokat tartana, te barátod, te életed, te döntésed, ne velünk beszélj hanem vele!


egyébként ha tudja ésszel és mértékkel csinálni nem lehet belőle egészségügyi probléma, ha a családjában él/élt öröklődő pszichózissal rendelkező személy, az az egyetlen valóban veszélyes tényező, ezt nem ártana kiderítened


mellesleg remek alkalom hogy teszteld a megbízhatóságát, mond neki hogy azt szeretnéd ha letenné és nem is nyúlna hozzá egy darabig, kiderül mennyire is vagy fontos neki :)

2013. febr. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!