Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Elég hosszú a story, szóval csak az olvassa el, és szóljon hozzá akit tényleg érdekel ez a történet. Egy szó mint száz, van egy lány, de még hogy milyen lány... akit évek óta ismerek, akit a kezdetektől fogva kedvelek. A legjobb barátok lettünk, és ezt érezteti is.Mindent elmond nekem, ahogy én is neki, egy kivétellel... A barátjával nem túl felhőtlen a viszonya újonnan, ezért is beszélgetünk mostanában egyre többet, eljárunk sétálni, rengeteget nevetünk, sok közös témánk van, és mondta, hogy örül hogy ott vagyok mellette...

Na most az van, hogy szerelmes lettem belé, de nagyon.

Mindig amikor találkozunk, zavarban vagyok mellette, a szívem a torkomban zakatol, valahányszor csak rágondolok, de hisz kit akarok átvágni, egy irgalmatlanul szép, és okos lányról beszélek.

Nem tudom, elmondjam e neki hogy érzek iránta. Nagyon rossz most nekem, érzem hogy lassan felemészt belülről,ha nem mondhatom el neki.

A szívem azt sugallja, mondjak el neki mindent, és legyek vele őszinte.

Az agyam pedig azt, hogy ne, félek hogy elveszíthetem, félek hogy rámenne a barátságunk, hogy nem találkoznánk többet.

Nagyon sokat jelent nekem.



2016. aug. 1. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha tényleg nagyon jó barátod és elmondod neki hogy mit érzel de ő esetleg nem viszonozza, akkor már csak nem küld el hogy "ne találkozzunk soha többé". És mint mindannyian tudjuk, egy fiú-lány barátság előbb vagy utóbb az egyik vagy mindkét fél részéről szerelem lesz, és gondolom ezt a lány is tudja és megértő lesz. Amit leírtam abban benne is van: mondd el neki amit érzel. És mint már említettem, ha tényleg nagyon jó barát meg fogja érteni.
2016. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad lehet, de más szemmel nézne rám, félek hogy már nem bízna meg bennem, vagy azt hinné hogy kezdetektől fogva csak azért barátkozok vele, hogy később összejöjjek vele, ami hülyeség. Szerintem várok még egy kicsit, és elmondom neki.
2016. aug. 1. 14:42
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem biztos, hogy megértené. Ha ő csak barátságot érez, az is benne van, hogy nem akar-mer utánna találkozni veled.
2016. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző folyt köv. De lehet hogy ő is hasonlóan érez. Először próbáld megtudni mit érez még a barátja iránt.
2016. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!