Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi lenne a helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Mit csináljak? (elég hosszú lett, köszönöm aki elolvassa)

Figyelt kérdés
Van egy srác. Márciusban ismerkedtünk meg. Csókkal kezdődött az egész. Mivel nem egy városban lakunk ezért utána 3 hónapig csak beszélgettünk. Én úgy éreztem minden rendben van. Ez alatt az idő alatt többször is mondta hogy szeret meg folyton írtuk egymásnak hogy hiányzunk, ami részemről teljesen igaz volt hiszen néha annyira hiányzott hogy fájt. Júniusban találkoztunk. Több alkalommal is. Legelőször úgy köszönt el hogy szeret de én akkor még nem mondtam mert még bizonytalan voltam. De beleszerettem. Nagyon.. Akkor történt csóknál több is de nem feküdtünk le. Júliusban is találkoztunk de kevés időre és akkor is le akart velem feküdni de nekem nem ment. Azt mondja szeret, de nem vagyunk együtt. És nem tudom hogy mit tegyek. Nem akarom elveszíteni de lehet hogy ez lesz. Viszont így csak szenvedek. Amióta tudom hogy szeretem azóta csak szenvedek. Még szűz vagyok és nem így akartam elveszíteni, de tényleg totál döntésképtelen vagyok. Megérné lefeküdni vele ha semmi sem biztos? Vagy esetleg állítsam választás elé? Hogyha engem akar akkor esetleg próbáljunk meg egy kapcsolatot? Csak az a baj hogy olyan sok idő elment már.
2016. aug. 5. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is voltam egy kicsit hasonlo helyzetbe bar en nem voltam szerelmes bele es szerintem o se.. O is azt akartam es azert lett vege (mi jartunk) mert o szexelni akart kevesebb mint 2 het jaras utan(!!) de en meg nem es ezen volt a vita eles sokszor aztan egy nagy veszekedes utan lett vege az egesznek mert tudtam hogy o csak szexelni akar es nekem is nem egyszer mondta hogy szeret...ne legyel naiv attol hogy azt mondja hogy szeret meg nem feltetlenul igaz ha mindig azt akarja csinalni mikor talalkoztok es nem erti meg hogy te meg nem akarod akkor nem szeret igazan es csak azert ne fekudj le vele hogy megtartsd ot mert ha megdug es csak arra kellettrl neki akkor is ott hagy a p_csaba es ha nem fekszel le vele es akkor is ott hagy akkor meg ne sajnald mert olyan ember nem erdemel meg..szoval szerintem ne fekudj le vele csak azert hogy ne veszitsd el mert ez a sztori santit az o reszerol es ezt nem azert mondom hogy bantsalak meg ilyenek csak azert hogy segitsek es hogy ne kovesd el azt a hibat amit megbanhatsz de nagyon :) 17/l
2016. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Azért nem fogok lefeküdni vele mert nehogy elveszítsem. Azért tenném meg mert szeretem. Viszont ha ő nem szeret és nem is gondol folytatást akkor nem fogom tudni megtenni. Már csak arra kéne rájönnöm hogy ő valójában mit érez. Sajnos nem tudok naiv lenni, mert elég sokat csalódtam az emberekben és kb. senkiben nem tudok megbízni. De tényleg köszi a tanácsot :)
2016. aug. 5. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Mar en is annyit csalodtam hogy mar en se tudom megbizni az emberekben vagyis a fiukban..

Hat kerdezz ra hogy most mi van koztetek ha azt mondja hogy baratsag vagy hasonlo akkor hagyd mert tobbet nem akar ha nem tud ertelmes es elfogathato valaszt adni akkor meg o maga se tudja de az is lehet hogy nem akar komoly kapcsolatot csak kalandot.. Hat nem tudom en mindig egyenesen rakerdeztem a fiuknal mindig tagadtak hogy csak szexelni akarnak de mindig tudtam hogy mikor hazudnak latszik rajtuk meg akkor is ha csak irnak :) szoval szerintem kerdezz ra hogy most mi van jartok vagy sem..remelem rajosz hogy mit erez es remelem hogy o is komolyan szeret :) sok sikert hozza :)

2016. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon aranyos vagy:)
2016. aug. 5. 11:10
 6/10 anonim ***** válasza:

"Akkor történt csóknál több is de nem feküdtünk le."

Mi? Petting?

Te is valami 16 körüli pi.csa lehetsz. Még kapcsolatban sem vagytok, de gondolom a farka már a szádban volt...


Semmiképp ne feküdj le vele.

2016. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam p*csának. Csak kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak a dologról. Köszönöm a válaszod.
2016. aug. 5. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,hogy minek érzed magad, az meg egy másik,hogy mit árul el rólad a viselkedésed.

Bocsi :)

2016. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te meg egy 18 eves k_csog lehetsz akinek nincs jobb dolga annal hogy lanyokat oltogasson nevtelenul :)
2016. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudod úgy gondolom hogy a viselkedésem alapján sem vagyok p.csa meg semmi ilyesmi. Igazából egy visszahúzódó lány vagyok.És nem is rögtön dobtam oda magam. Csak rohadtul szeretetre lenne szükségem. De nyilván így nem fogom megkapni. Nagyjából egy roncs vagyok. Lelkileg totál összetört és nincs senki akivel beszélni tudnék. Ő az első fiú akivel több történt mint kellett volna nem tudom. Nem is akarok magyarázkodni. Csak néha úgy elmondanám valakinek a gondomat még ha hülyeség is. Csak nincs senki. És néha úgy érzem megbolondulok. És úgy érzem soha senki nem fog szeretni és senkinek sem leszek elég jó. Nem tudom mi a baj velem.
2016. aug. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!