Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 9 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 9 évvel idősebb lányba, szerintetek?

Figyelt kérdés

Én most 15 vagyok, és egy 24 éves lányba vagyok szerelmes. Tudom most jöttök azzal a dumával, hogy nem szerelem, csak rajongás, vagy csak simán tetszik, de higgyétek el, ilyet nem érez minden nap az ember.. Volt már barátnőm, akit igazán szeretgem, tudom milyen.. Mindig is tetszett nekem de az utóbbi hetekben amikor többet láttam akkor kezdtem csak el ezt érezni.. A vállalkozásunkban dolgozik, és sokat látom, olyan kedves velem és én meg mindig teljesen zavarba jövök meg pirulok, főleg ha mosolyog. <3 Tudom hogy nincs esélyem nála,pasija is van, most meg 15 évesen meg semmiképpen, bár ismerek olyat aki 20 és egy 30+os lánnyal van együtt vagy még nagyobb különbség, de szerintetek ez gáz? Igazából nem fáj a tudat hogy nem kaphatom meg, mostanában minél többet szeretnék a közelében tölteni és boldoggá tesz.. Én amúgy is sokkal érettebb vagyok a kortársaimnál (sokszor szidkozódok miatta) és nem jönnek be a velem egykorú lányok, annyira sok barom van közöttük..

Nem tehetek róla, én ilyen vagyok, tetszenek az idősebb lányok..

Mindnekinek várom a válaszát,

Lányoktól például hogy van akinek ez bejön? Fiúktól meg hogy ti hogy vagytok ezzel és hogy van/volt e valaki hasonlóan, és mitől múlt el vagy éppen mi lett a vége.

Köszönöm a válaszokat!!!


2016. aug. 6. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd el múlik :)
2016. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te is tisztaba vagy vele h ennyi idosen nincs eselyed nala. Akkor miert kinzod magad?

Azert kortasaid kozott is akad normalis lany. V ha koztuk tenyleg nem talalsz akkor csak egy ket evvel idosebbeknel probalkozz :)

2016. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélyed nála mert a legtöbb nő mindig az idősebb pasikat keresik , főleg a korod beliek mert ők "érettebbnek" érzik magukat a többieknél , pedig a nagy részűk egy a te szavaiddal élve egy barom. Várj addig még szakítanak , majd vígasztald meg és finoman kezdeményezz , hátha összejön én drukkolok neked. Ha akarsz akkor privátba nyugodtan írhatsz erről kicsit bővebben.
2016. aug. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát... Én kb ugyan így vagyok csak nekem egy fokkal jobb... A lány aki tetszik nekem 19 éves és egesz nyáron azon gondolkodtam hogy mit lehetne csinálni de 2 hónap ,,kemény tapasztalat" es gondolkodás után azt tanácsolom neked hogy maradjatok csak barátok mert akkor legalább a közelében vagy
2016. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazából egy kicsit félek hogy mit mondana :(
2016. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!