Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, van még esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, van még esélyem nála? (Elég bonyolult, szóval a többi lent. )

Figyelt kérdés

A lány az osztálytársam. Már kb 2 hónapja bókoltam neki, megmondtam neki h mennyire tetszik, stb. mikor utalt rá, hogy elmehetnénk randizni. Én ekkor pont nem értem rá, de utána nem viselkedett velem másképp. Aztán egy hónapra rá elhívtam randizni, és nemet mondott. Azt mondta, hogy azért, mert már nem szerelmes belém, de amikor még elhívott randizni, akkor még az volt. Amúgy sokat beszélgetünk élőben is, meg interneten is, és nagyon kedves velem. De szerintem már csak a barátjának tekint. Próbálkozzak még nála, vagy már semmi esélyem? Esetleg tegyek úgy mintha már nem érdekelne, hátha így újra belém szeret?

Légyszíves normális válaszokat írjatok :)



2016. aug. 7. 00:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9.: Tudom.


10.:14 évesek vagyunk

2016. aug. 17. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!