Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gáz ha 13éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha 13éves vagyok és nem volt még pasim? . és nagyon sok fiut elutasitotam. Akit nagyon akar minden lány és sztem is helyes még azt is elutasítottam

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lalikám.
2014. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dirty111 ***** válasza:
Most ez komoly kérdés???
2014. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz rám és beszélünk meg 1-2 dolgot ,akkor über gáz! Te leszel a leggázabb csaj,de ha gyors rám írsz akkor nem! :)
2014. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen komoly..nagyon gáz?:P
2014. márc. 23. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Miért lenne az? Most már a 21. században az a menő, akinek ennyi idősen pasija van? Nem is vagy még teljesen érett testileg. Nekem az első barátom 16 éves koromban lépett az életembe. Azóta is együtt vagyunk már majdnem egy éve. Túl korán felesleges elkezdeni a pasizást, mert rossz következményei lehetnek a további életedre, ha csak azért vagy együtt valakivel, mert a helyzet így már nem gáz.
2014. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz, hogy fiú vagy.
2014. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!