Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és van egy 18 éves fiú nagyon aranyos meg minden de nem tudom?

Figyelt kérdés
1 hònap és 15 leszek..párszor már találkoztunk nagyon aranyos volt kedves és egyáltalán nem olyan aki csak szexre megy meg ilyenek! És tudom hogy többet szeretne mint barátság de hat anyuék nem tudom mit szòlnának hozzá ti engednétek?

2016. aug. 9. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Attól,hogy nem csak a szexre megy, koránál fogva már vágyik a szexualitásra és vágyni is fog.

Neked ezzel szemben nagyon nem kéne még foglalkozni a szexszel egy jó darabig, szóval én nem javasolnám ezt az egészet....

2016. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 striga ***** válasza:
Hanyagold a dolgot, nem hozzád való egy 18 éves. Az előttem szólóval egyet értek.
2016. aug. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak párszor találkoztatok, akkor te még SEMMIT nem tudsz róla, pláne nem azt, hogy szexelne e vagy sem.
2016. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A 14 s 18év között nagyon sok van.Érettségben is.Ez alapján nem illetek össze.Fura is,hogy 18évesen egy 14éves lányt szeretne és ez nem ellened szól.Teljesen már helyzet lenne ha egy 24 és egy 28 évesről lenne szó.Az nem olyan.De 10en évesen még sokat számít.Ha én szülő lennék,biztos nem engedném a lányomnak,hogy ennyi idősen egy 18éves fiúval randizzon és kettesben legyen vele.Kivéve ha előtte ismertem és tudom,hogy nagyon jó szándékú.De az sem megoldás,hogy eltitkolod.Szerintem csak úgy kéne mesélned anyukádnak,hogy tettszik neked egy fiú de 18éves...


Nem is mondtam,hogy a fiút megbüntethetik,mert ha jól tudom,16 év felettiek lehetnek csak együtt +18assal.

2016. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A hugomnál pont ez a helyzet, ugyan ezek a számok csak ők már együtt vannak egy ideje és a múlt héten hallottam dugni őket.
2016. aug. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat én biztos nem feküdnék le vele ennyi időssen..van pár barátnőm akik már idősebbek és mondták hogy nagyon aranyos a srác (nem onnan tudjak hogy mar voltak vele egyutt) a sracnak volt egy barátnője és ennyi és amùgy a szüleink is osmerik egymást tudják hogy ki ő meg minden de hát azért mégis
2016. aug. 10. 08:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Ismerik*
2016. aug. 10. 08:40
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon nem tudod jól, 14 éves korosztállyal bárki együtt lehet büntetlenül.


Btk.-ban benne van:

"14. életévét betöltött személy már szabadon élhet szexuális életet anélkül, hogy az akivel tenné, bűncselekményt követne el. Azaz nincs kiskorú megrontása."


Elméletileg lehetősége van a szülőnek 16. életév alatt feljelentést tenni az idősebb férfi ellen, de mivel előbbi törvénykönyv védelmezi, így a bíróság elvetné a feljelentést.

Természetesen függ attól is, hogy a lányt erőszakkal vették rá a szexre vagy önszántából megy bele.


És már ne haragudjatok, de szerintem tök mindegy, hogy 18 évessel van együtt, vagy egy 15-16 évessel.

A fiúk nagy többsége már 14. életét betöltve elkezd érdeklődni a szex után.

Ezt sosem értettem, hogy az emberek nem tudják felfogni.

Nincs különbség egy 14 éves fiú gyerek között és egy 18+ -as felnőtt között. Minden korosztály vágyik a szexre már 14 év felett. S szerintem átlagba a 14-18 -ig terjedő korosztály az, aki jobban kihasználja a lányokat szexuálisan.

2016. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Meg azon is kattogtok, hogy esetleg valaki 14 évesen elkezd szexelni... mint ha összedőlne a világ.

Nem egy olyan lány, nő van itt gyakorin, akik 14 évesen vesztették el, még is, becsületes, normális életet élnek.

Persze ez nem azt jelenti, hogy veszítse el.

De az ő élete. Ez a rohanó világ, ezt már meg kellene érteni.

2016. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A rohanó világban sem normális,ha valaki 14 évesen elveszíti.....

A rohanó világ erre egyáltalán nem kifogás.

2016. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!