Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Inkább hagyjam vagy direkt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább hagyjam vagy direkt viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már egy ideje ismerjük egymást. Én általában nagyon félénk vagyok, de mivel mindig normális volt velem és kedvesnek tűnt, ezért legyőztem minden félelmemet és amig tartott a bátorságom, elmondtam neki mindent :D Nagyon kedvelem, belülről és kívülről is azokkal a tulajdonságokkal rendelkezik, amiket kerestem.

Nagyon sokat találkozunk mostanában pont azért, mert ha elkezdődik a suli, akkor nem lesz rá túl sok időnk. Ahányszor találkozunk, mindig veszek neki valamit és mondta, hogy ezt nem kell tennem, megsértődött és nem akar velem beszélni.

Na jó, most egy kicsit gyerekesnek gondolom. Nem azért csináltam, hogy megsértődjön, hanem hogy boldoggá tegyem. Jó, ez most lehet ennél is gyerekesebb volt, de egy versben kértem tőle bocsánatot, majd mondtam, hogy találkozzunk ma, ő beleegyezett. Meg akartam ölelni, de ő ellökött magától és még egyszer elmondta, hogy hagyjam békén.

Nagyon rosszul esik, hogy csak egy ilyen dolog miatt viselkedik így :/


15/f


2016. aug. 12. 17:03
 1/1 striga ***** válasza:
Talán túlzottan rámenős voltál és az a baja. Beszéljétek meg a dolgokat és kicsit fogd vissza magad :) nem kell mindennap ajándék, elég csak néha. Lehet megijesztetted a "rajongásoddal".
2016. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!