Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beképzelem vagy van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beképzelem vagy van esélyem?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú aki tetszik. Nem nagyon szoktunk beszélgetni, csak heti 1x szoktunk találkozni zenekaron, de akkor kb semmire sincs időnk. De mindig köszön, akkor is ha összefutunk az utcán. Akkor mindig mosolyog is rám. Sokszor érzem/látom, hogy engem néz, egyszer jól utánam nézett az utcán. Szülinapomon írt facebookon (privátban).

De sajnos nem egy kasztba tartozunk. Ő menőnek számít az ő sulijában, én meg nem (nem vagyok lúzer sem, inkább átlagosnak mondanám magam). Esetleg lehet rá esély hogy valamit érez, vagy csak az egészet beképzelem?


2016. aug. 12. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos tetszel neki, akkor nem mosolyogna rád köszönéskor. 15/F
2016. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én is mindig köszönök az ismerőseimnek, ha az utcán találkozunk, és én is mindig mosolygok rájuk.

A szülinapos dolog is stimmel, mivel szerintem ez az idővonalas olyan semmilyen. Így legalább látja, hogy tényleg komolyan mondom neki a "Boldog szülinapot!"-ot.


Viszont ajánlom, hogy beszélgess vele, és akkor kiderül, hogy tényleg csak beképzelted-e, vagy van esély a "MI"-re

2016. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeirntem bejossz neki. Mindenkeppen beszelj vele. Csak felidegeled magan azon h nem tudod h mit erez :)
2016. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!