Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom tartja a kapcsolatot az exével?

Figyelt kérdés
A párom exe nem rég haza jött külföldről(ő hagyta ott a páromat), és egyből fel hívta hogy itthon van és hogy segítsen neki. Ezeket a párom mind el mondta..és egyik nap elmondta a párom hogy találkoztak mert vitt neki cigit (nincs sok pénze a csajnak)..de ezt 2 nappal a találkozásuk után mondta el...de közben kiderült az is hogy ezen a találkozon kívül még egy volt amit nem mondott el nekem,egy közös ismerösünktől tudtam meg...eléggé dühit ez hogy így tartják a kapcsolatot..a párom azt mondogatja hogy ne idegeskedjek nem kell neki már semmi pénzért,csak segít neki..de mégis nagyon féltékeny vagyok,főleg ezután hogy így titkolozik...

2016. jún. 10. 00:41
1 2 3 4
 1/34 H.Patrik20 válasza:
Igazából te tudod mennyire megbízható a párod. Lehet nincs túl rajta?
2016. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Rossz helyzetbe van a csaj és más nagyon nincs akitől segítséget kérhetne. 5évet voltak együtt,és több mint egy éve lett vége a kapcsolatuknak. Nem tudom mert ő azt állítja hogy nem érdekli már és hogy sose jönne vele össze újra,csak mégis nagyon zavar ez az egész...
2016. jún. 10. 01:17
 3/34 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már rajta :D
2016. jún. 10. 01:25
 4/34 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy ez alapján nem lehet normális választ adni.. Lehet hogy a párod csak egy nagyon jó szívű balek, aki pénzzel, cigivel, bármivel kisegít akárkit akit kér. Lehet hogy azért segít neki mert régen fontos volt neki és nem akarja cserbenhagyni, de már téged szeret. Az is lehet hogy még mindig szereti. Neked kell érezned hogy ő hogy van ezzel. Ülj le vele, beszéld meg hogy miről is szól ez, figyeld a jeleket.
2016. jún. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ez a Sün Integrné és te is a válaszod alapján inkább ásd el magad. Lehet töröltetni kéne a válaszaitokat. Nem vagytok ti normálisak.
2016. jún. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
33%

En nem turnem a dolgot, valaszut ele allitanam a paromat.

A csaj kamuzik (aha, kulfoldon volt de nincs penze cigire, meg agggyaaa penzt mer' nincs), a parod hazudik illetve nem ELOTTE mondja el...

Kamu indokokkal jon a csaj es ez nem a "segitokesz" exbarat esete. A csaj ujra akarja kezdeni. Minden mas csak urugy.

En valaszut ele allitanam a paromat, es az elso gyanus jelre kirugnam. Ki tudja, a csaj mit szedett ossze kulfoldon, amit aztan neked ad tovabb a "segitokesz" parod.

2016. jún. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az lenne a legjobb ha megismernéd a csajt és próbálnál vele baráti viszonyt kialakítani. Mivel ő lehet, hogy jobban ismeri a párodat nálad, ezért talán hasznos lenne, ha ő általa te is jobban meg tudnád ismerni. A féltékenykedés sose vezet jóra, azzal csak megfojtod a kapcsolatotokat.
2016. jún. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
Illetve még azt a lehetőséget is érdemes lehet fontolóra venned, ha esetleg valóban van még köztük valami komolyabb, akkor te folytatnád-e úgy a kapcsolatot a pároddal? Mert egy régi kapcsolat mindig erősebb egy friss újnál! Azt írtad, 5 évig voltak együtt, ami nem kis idő, ti még egy éve se vagytok együtt, tehát a ti kettőtök kapcsolatát össze se lehet hasonlítani az övékével.. Amúgy én férfiként valószínűleg a régi szerelmemet választanám, ha választás elé lennék állítva.. 32/F
2016. jún. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#6. Attól mert ír valaki valami poénost ,és én veszem a poént és vissza írok rá,akkor nem értem hogy te mit "feszülsz" rajta.


Ezt meg fogom párommal beszélni meg ki kérdezem az egészről mert így nem lesz jó vége,sokáig nem fogom tűrni.

2016. jún. 10. 02:41
 10/34 A kérdező kommentje:
#10. Úgyis az exedet választanád,ha az megcsalt meg h.lyének nézett?!
2016. jún. 10. 02:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!